reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

A Alan to polskie imie?

Beznadzieja z tym artykulem. W takim razie Joana, a nie Joanna:confused::confused::confused::confused:?
szczerze nie wiem:zawstydzona/y:ale gdyby i nawet nie to i tak wiem że spokojnie to imie można dać dziecku w Polsce a pisownia jest taka sama jak i po polsku jak i po innemu(jak np.na końcu filmu jest pokazane kto gra to własnie normalnie napisane jest Alan jak i wymowa):tak:
 
reklama
Nie, nie jest. Ale myślę, że nie będzie problemów z rejestracją Patrysia. To imię już dość popularne w Polsce.
 
A my juz od dawna mamy imiona dla dziewczynek Maja i Julia..ale zaczelam sie teraz zastanawiac na koniec..bo mojego M kuzyn ma Maje i beda miec to samo nazwisko..troche glupio..a jeszcze tamci przeprowadzaja sie zaraz kolo nas, doslownie za plotem beda mieszkac i pozniej poczta sie moze mylic..a ja tak marzylam zawsze zeby miec Maje! A znowu Julia tez bardzo mi sie podoba ale mojego M pierwsza milosc miala tak na imie..i to tez mnie troche zraża!! Mysle zeby zmienic imiona dziewczynkom..duzo czasu nie zostalo ale kompletnie nic mi sie nie podobaa!!:wściekła/y:
 
ANULKA no nieciekawie masz:sorry2:ja też bym niechciała aby dwie dziewczynki mieszkały obok siebie o takim samym imieniu i nazwisku:sorry2:no a co do imienia eks no ja raczej też bym niedała hehe jestem poniekad zazdrosna co wolałabym aby moje dziecko nie nosiło imienia po byłych dziewczynach:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry