reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla synka

reklama
mamy duuuuzy dylemat, ktore imie wybrac:
Maurycy
Tymon
Marcel
Leon
Stefan
Ignacy

bede wdzieczna za pomoc :)

Leon, Tymon, Ignacy - imiona "bezpieczne" "wiekszosci" sie beda podobać..
A gdy wolisz byc "prekursorem mody imienniczej" to proponuje Maurycego lub Stefana.

Marcel mnie nie przekonuje, wole tą bardziej "poprawna" forme imienia -Marceli. I chyba to imie jest pomiedzy tymi dwoma grupami.


A moze jeszcze coś innego.... Jak sie "okreslisz imienniczo" moge cos podesłac
 
Mi osobiście podoba sie imię Krzysiu ... sama tak chciałam dać na imię dziecku , ale okazała się dziewczynką ;-)
Z twoich imion to Ignaś - równie śliczne co Krzyś :tak:
 
Mi bardzo podoba sie imie Krystian,dzidzius mialby tak na imie,poki co jest mala Lena (moze nastepnym razem :-) )Jesli kolejne malenstwo okaze sie chlopcem,zastanowie sie tez nad Tymonem,bo Twoja propozycja bardzo przypadla mi do gustu.Oczywiscie wybor nalezy do Ciebie,ale gdybym miala wybierac sposrod tych imion,wybralabym wlasnie to:tak:

Marcel,tez super :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam coprawda córeczkę, ale jeśli miałabym wybrac imię dla chłopca to chciałabym dać Borys. Natomiast z twoich imion wybrałabym LEON :) Ładniutkie :))
 
Marcel bez dwóch zdań. Wg mnie imie b. ładne. podobało mi sie od zawsze wiec nie miałam sie nad czym zastanawiac :) Nie wiem czy teraz jest to oklepane imię ale jak mój Marcel sie urodził to w mojej miejscowości było to rzadkie imię, co więcej jeden chłopak miał tylko tak na imię [22 letni]. Po przeprowadzce do Raciborza znów stwierdzam ze imię mało znane - na placach zabaw spotkałam tylko raz Marcela a sama znam tylko dwóch osobiście. Za to Ignasiów, Igorków, Tymków, Antosiów i Olivierków jak mrówków ;p Przy następnym chłopcu - jak Pan Bóg da - to nie wiem jak dam na imię-nie mam jakiegoś nastepnego naj. Póki co przez myśl przechodzi mi
Szymon
Igor
Wiktor
Maxymilian

generalnie chyba bede celowała zeby z nazwiskiem pasowało. Leon tez fajne, spotkałam takiego chłopczyka w szpitalu. Jednakże rodzice moim zdaniem skrzywdzili syna tym imieniem. A dlaczego? Bo w połączeniu z nazwiskiem brzmiało to jak tytuł filmu z Jean Reno.
 
reklama
Do góry