reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla synka

Magduska Nikos fajnie ale Zdzisiek o matko.Mojej znajomej kumpela wczoraj urodzila i dala dziecku Bronek:szok:
 
reklama
ja akurat mam coreczke,ale gdy nie wiedzielismy jeszcze jaka bedzie plec dziecka (chodz intuicja mowila mi od poczatku,ze bedzie dziewczynka) to dla chlopca wybralismy imie Jonattan. Bardzo podoba mi sie Tymoteusz,wiec pewnie to imie byl wkoncu wybrala dla synka:)
 
Ja wyczekuje synka i bedzie nazywal sie Nataniel :) mielismy problem bo ciezko bylo nam sie dogadac co do meskiego imienia :( no i mieszkamy zza granica wiec najlepiej bylo znalezc imie ktore bedzie i odpowiednie w pol i w irl, a Nataniel do nas przemawia jak najbardziej :)

A z imion na liscie wybralabym Tymon :)
 
Maaga bardzo ladnie:) tez mi sie podoba tylko lubie imiona ktore sie zdrabniaja znaczy Kasia to Katarzyna,a tutaj ciezko o zdrobnienie no jedynie Sewerynek a to juz mi sie nie podoba.Sama mam imie ktore ciezko skrocic czy zdrobnic i pewnie dlatego takie mi sie nie podobaja;)
 
Anineczka mnie sie Jeremiasz bardzo podoba ale jakos w ogole go nie bralam pod uwage jak zaszla w ciaze to myslalam o Kornelu,Maćku,Piotrku jak jeszcze plci nie znalismy a jak poznalismy od razu powiedzialam ze bedzie Antek i koniec.Jednak w nd przed cc caly dzien mnie przesladowal Jan(w ogole o tym imieniu wczesniej nie wiedzialam) i twierdzilismy z R ,ze jak urodzi sie blonyn bedzie Antek a jak nie blondyn to Janek.I urodził sie z ciemnymi wloskami taki ciemny blond ale ze sluzu byl i pani Anastezjolog powiedziala ze ciemna ma i tak zostalo.Wszyscy byli mega zdziwieni:p psikusa zrobilismy.

A Jeremiasz slicznie fajnie mozna skracac Jeremi,albo Remi super:)

jak bede kolejny raz w ciazy to na pewno przed urodzeniem nie wybiore imiona bede miec typy ale ostatecznie zadecydujemy po pierwszym ujrzeniu:)
 
reklama
Maziajko u mnie tylko z Antkiem było postanowione,że będzie Antek.Choc też wybraliśmy to imię na podstawie wykreślania z kilku imion.
Ale Mateusz miał byc Alexem i dopiero po porodzie na drugi dzień stwierdziliśmy,że to imię absolutnie do niego nie pasuje.No nie wiem,ale co spojrzałam na niego to nie widział mi się Alex.I przez pierwszą dobę po urodzeniu miał wpisane w kartę "Baby boy" :-D
Dopiero jak się napatrzyliśmy na niego to stwierdziliśmy,że to przecież Mateuszek.

A z Jeremkiem to podobnie,bo wpierw typowaliśmy irlandzkie imiona Aidan,Oisin,Sean,Conor ale jednak zdecydowaliśmy się na neutralne imię,takie które będzie dobrze wymawiane przez dziadków w Polsce :tak:
 
Do góry