reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
Fiolet ja się jakoś do Filipka przyzwyczaiłam u Was :sorry: ale Batman...no no warte rozważenia ;-)
Paulunia a mi się Antoś BARDZO podoba :happy:

U nas się bunt w rodzinie zaczął. Zrozumieli, że to naprawdę będzie Feliks i mój Tato, chrześnica i kilku znajomych kręcą nosem. Na szczęście jak to moja Mama mówi: " To ich dziecko i jak chcą Feliksa to tak będzie" :tak: :cool2:

Także Dziewczynki nie poddawajcie się i jak Wam się jakieś imię podoba to walczcie ;-)
 
sara tylko trudno walczyć z dzieciakiem lat "plawie cztely" - robi oczy kota ze shreka i weź mu powiedz że nie Szymon tylko Filip ;-)
no nic zobaczymy...
 
Mnie tez się Antoś baaaaaardzo podoba:tak:

A co do imienia Helenka moja rodzinka tez mam obiekcje- wciąż wiercą dziurę w brzuchu:sorry:, że brzydko, dziwnie i dzieci sie będą z małej śmiały:confused2:
 
Uważam, że w kwestii imienia jedynymi osobami, które powinny mieć wpływ na jego wybór są ojciec i matka. Fioletowa nie dziwię się, że się wahasz - dziecięce prośby są rozczulające i ciężko im się optrzeć.
 
Fioletowa- powiedz to mojej mamie, gdy ona "nie zna żadnej Helenki":eek: Mówię: to poznasz, jak przyjedziesz na chrzest:-D. Zosia i Marysia tez jej zdaniem były nie teges.
 
U nas było tak, że ja na 100% byłam przekonana, że będzie córeczka wiec nie zwracałam uwagi jak oni do brzuszka mówią " Antoś, Antoni" ale potem jak wyszło, że będzie synek zaczęłam się zastanawiać i chciałabym Maciusia. Dla męża mógłby i ten Maciej zostać(to był nasz typ na męskie imie dla Julci) ale nie dla Julci. Ona ciągle mówi, że jej braciszek ma na imię Antoni itp. Ostatnio w sklepie wynalazła super śpioszki i krzyczy, ze dla Antoniego będą więc Fioletowa cię rozumiem:-D

Ciężka sprawa bo oba imiona ładne
 
Dmuchawcu nie teges jest wtrącanie się innych - to Wasze dziecko i Wasz wybór. U nas w rodzinach są imiona, które w ogóle nie podobają nam się, ale ja nigdy nikomu nic nie narzucam i nie mówię: ale wymysliliście? Brzydkie imię. Po co? i Jakim prawem? Z mężem mamy zasadę, że pilnujemy własnego podwórka
 
reklama
Do góry