reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
a myślałam, że Franków będzie sporo:)))) a tu proszę, wygrywa Tymek:))) mnie się strasznie to imię podoba, ale dla chłopca to Piękny miał decydujące zdanie...
Myślę, że wybór imienia przez Papieża trochę zahamował popularność imienia Franciszek ;-)
 
Mam w bliższym otoczeniu dwóch małych Franków, to takie słodkie łobuzy, żywiołowe raczej :) Zdecydowanie do przodu i z uśmiechem. Tymka znam jednego i jest bardzo grzeczny i powsciągliwy raczej.
U nas syna mąż wybierał, ja wiele do gadania nie miałam, a poza tym spodobało mi się imię. Teraz się namęczyliśmy, ale po wielu zmianach i bojach zostaje Ewa :)
 
Aśka1987- mi tam się od początku bardziej Tymon podobał, więc popieram zmianę decyzji :-) Chociaż osobiście żadnego Tymona nie znam, za to Franków kilku i każdy z nich to urwis ;-)

julix- Ewa bardzo mi się podoba :-)
 
Dziewczyny nie pocieszacie mnie tym, że Franki to urwisy:)))) chociaż szczerze mówiąc jak będzie po tatusiu to niczego innego się nie spodziewam:p dlatego ciągle mam nadzieję, że wda się we mnie:D
 
reklama
u nas będzie Larisa ale co do drugiego imienia to jest burza mózgów. Miała być Ewa po mamie mojej ale jednak zmieniliśmy zdanie, zdecydowaliśmy że nie będzie po nikim i debatujemy nad imionami Alicja, Lila, Thea ... Na razie nie zdecydowaliśmy nic.
 
Do góry