reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

reklama
Hej. Dziewczyny ja z mężem jestem zakochana w imieniu Mia ale babcie nie mogą tego przetrawić;-( powiedzcie szczerze czy to bardzo dziwaczne imię?
Jeśli nie Mia to Łucja i Adrianna mi się też podoba
Wiesz....babcie, tak jak już dziewczyny pisały...przywyknom...Ważne co Wam się podoba.
My nie mieliśmy innego imienia dla syna jak Tymek, Tymon. Też się dziwiły, komentowały...podpytywaly czy nie zmienimy jednak...ale zostaliśmy przy swoim. Przyzwyczaiły się...jeden dziadek mówi do wnuka Timi.[emoji16] też mi się podoba...
 
Pysia, my początkowo chcieliśmy nazwać córeczkę Wiktoria, ale moja mama i siostra tak kręciły nosem, że już na dobre mi obrzydziły to imię. Teraz tak sobie myślę, że na etapie wybierania imienia najlepiej byłoby nie podejmować w ogóle tego tematu z innymi i po prostu obwieścić im decyzję, jak już będziemy pewni imienia... Inaczej niemal wszyscy czują się "uprawnieni" do komentowania, doradzania i ODRADZANIA, a przecież to tylko i wyłącznie decyzja rodziców.

U nas aktualnie na tapecie Nela lub Jagoda, ale kto wie, na czym sie skończy;)
 
My mamy już Tymona i teraz będzie problem z kolejnym imieniem bo nic mi się nie podoba [emoji23]
 
Pysia, my początkowo chcieliśmy nazwać córeczkę Wiktoria, ale moja mama i siostra tak kręciły nosem, że już na dobre mi obrzydziły to imię. Teraz tak sobie myślę, że na etapie wybierania imienia najlepiej byłoby nie podejmować w ogóle tego tematu z innymi i po prostu obwieścić im decyzję, jak już będziemy pewni imienia... Inaczej niemal wszyscy czują się "uprawnieni" do komentowania, doradzania i ODRADZANIA, a przecież to tylko i wyłącznie decyzja rodziców.

U nas aktualnie na tapecie Nela lub Jagoda, ale kto wie, na czym sie skończy;)
Nela bardzo ładnie ;-) Jagoda też ale Nela wygrywa..ale powiem Ci że masz całkowitą rację żałuję że im cokolwiek powiedziałam bo to masz decyzja i mogłam przed faktem dokonanym.postawić A teraz mi wodę z mózgu robią,-(
 
Pysia, my początkowo chcieliśmy nazwać córeczkę Wiktoria, ale moja mama i siostra tak kręciły nosem, że już na dobre mi obrzydziły to imię. Teraz tak sobie myślę, że na etapie wybierania imienia najlepiej byłoby nie podejmować w ogóle tego tematu z innymi i po prostu obwieścić im decyzję, jak już będziemy pewni imienia... Inaczej niemal wszyscy czują się "uprawnieni" do komentowania, doradzania i ODRADZANIA, a przecież to tylko i wyłącznie decyzja rodziców.

U nas aktualnie na tapecie Nela lub Jagoda, ale kto wie, na czym sie skończy;)

Oba imienia piękne !!!!! Mnie się bardziej podoba Jagoda ale pewnie dlatego ze miałam w przedszkolu taka jedna i była super dziewczynka , nie można było przejść obok niej obojętnie ;D
 
reklama
Pysia, Monami - dzięki, jak miło, gdy ktoś tak pozytywnie reaguje na nasze imienne pomysły:):):) a nie kręcenie nosem i zasypywanie lepszymi propozycjami;) ja znam tylko jedną Jagodę i żadnej Neli i to też jest dla mnie duży plus tych imion, że są niepospolite:) sama też mam imię, które kiedyś było dość rzadko nadawane i jestem z tego zadowolona:)
 
Do góry