reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

A ja się znowu zaczęłam zastanawiać nad Kornelią, jeśli to będzie dziewczynka ;) odrzuciłam to imię bo oczywiście otoczeniu się nie podobało, ale nam z mężem tak, jesteśmy zgodni o dziwo ;) no i jeszcze przemyśle jednak to imię :)
 
reklama
A ja się znowu zaczęłam zastanawiać nad Kornelią, jeśli to będzie dziewczynka ;) odrzuciłam to imię bo oczywiście otoczeniu się nie podobało, ale nam z mężem tak, jesteśmy zgodni o dziwo ;) no i jeszcze przemyśle jednak to imię :)
Też mi się podoba. Ladnie zrobienie Kornelcia A nie wersji takiej jak np. ANIA Anka nie Ja widzę jak ktoś na mnie Anka mówi. Kornelia też ładuje na mojej liście wybór będzie ciężki;-)
 
Apropo Jagody... Znajomi mają 2 córki i pierwsza nazwali właśnie Jagoda, a jak im się urodziła druga to dostała na imię Malina [emoji23][emoji23]
 
Apropo Jagody... Znajomi mają 2 córki i pierwsza nazwali właśnie Jagoda, a jak im się urodziła druga to dostała na imię Malina [emoji23][emoji23]

Ja pamiętam, że gdy w mojej rodzinie urodziła się Jagódka (ja miałam wtedy jakieś 4 lata), to dziwiłam się, czemu może być Jagoda, a np. Truskaweczka już nie:)
 
reklama
Do góry