reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

reklama
tricia zastanow sie nad Adamem moj maz tak ma i wcale taki swiety niejest a jaki uparty hehehe :)
I bardzo dobrze. Nie chcę mieć świętego dziecka. Dzieciak musi mieć charakter :p.

mata-kow - Jan Gwalbert fajne, chociaż i tak wszyscy by mówili Jasiu czy Janek. Mi by do Dobrochny pasował Ziemowit - Ziemek. Strasznie lubię to imię ;).
 
Ziemowit raczej nie przejdzie i z nazwiskiem tak średnio brzmi... Jeszcze mamy czas, na pewno coś wymyślimy ;-)

za mną chodzi Bogumił (ale M na bank się nie zgodzi), Dobromił... w ogóle jakiś Miłek w zdrobnieniu ;-) dla dziewczynki Bogna, Jagna, Stachna... Oj wymieniac mozna długo... ale nic nie planuję, na nic się nie decyduję, imie penie samo się nasunie ;-)
 
Ostatnia edycja:
My dla dziewczynki mamy od dawna wybraną Agatkę, z chłopcem gorzej. Bardzo nam się podoba Tomek, ale nie wiem, czy przejdzie, bo teściowej brat jest Tomasz.
 
Mata-kow Dochrochna na pewno bedzie zapamietywana wszedzie...
i to zawsze na plus bo imie z tradycjami a nie jakies tam "zagramaniczne"
fajnego masz meza nie kazdy taki "otwarty"
Mnie sie podobaja tego typu:
Dobrawa, Ludmiła (Milka), Nawoja (Nawojka), Tolisława (Tola)
Sobiesław (Sobek), Tomir (Tomek), Bogusz , Jaromir (Jarek), Witomir (Witek), Radomir (Radek), Sambor,Tolisław (Tolek),Gniewomir (Gniewko) , Krzesimir (Krześ), Siemowit/Ziemowit (Siemek/Ziemek)

Ale tylko mi....
 
hej:) my z mężem już od dawna mamy wybrane imiona więc problem z głowy
dziewczynka - Oliwka
chłopiec -Wojtek
bylismy mega zgodni choć mi się jeszcze podoba Maja ale mąż mówi że z pszczółką mu się kojarzy i odpada:/
 
Kindzia z Twojej listy podoba mi się Jaromir i Krzesimir :tak: a co do zdrobnień - ja je inaczej bym tworzyła jak coś, bo nie jestem za tym, żeby do staropolskich imion tworzyc zdrobnienia tradycyjnych imion ;-) dla mnie Jaromir to byłby Jaro albo Mirek a dla Krzesimira Krzymek ;-) ale to tylko takie moje zdanie ;-)
 
reklama
Do góry