reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2016' rozpoczęty przez kindzia26a, 27 Kwiecień 2016.

1. kindzia26a

kindzia26a Fanka BB :)

Macie wstępne propozycje imion dla maluchów. Czy zwracacie uwagę żeby pasowało do imion rodzeństwa( jezeli to kolejne dziecko) ? Czy bierzecie (bralyscie w poprzednich ciazacj) opinie swoich dzieci co do imion malucha?

2. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

Dla chlopca Piotr lub Adas dla dziewczynki Dominika lub Ula

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

Ja dla chlopca bym chciala Piotr Jan . Jan jak moj tato

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

5. lastpetunia1

lastpetunia1 Aktywna w BB

Dla chłopca Ksawery a dla dziewczynki wstępnie Weronika, Lilianna... (póki co jakoś mało imion dla dziewczynki mi się podoba i żebyśmy byli razem zgodni z mężem)

6. kleo93

kleo93 Fanka BB :)

U mnie Apolonia dla dziewczynki bez dyskusji, chociaż podoba mi się też Halszka i Marianna.
    Chłopak wspólnie z P. ustaliliśmy Witek, ale ja mam nadzieję, że kwestia Jeremiasza i Ignacego jest jeszcze do przemyślenia :D

7. mojeboje

mojeboje Fanka BB :)

Mam młodszego brata, podobno to ja wybrałam jego imię - a konkretnie to wylosowałam karteczkę z imieniem i myślę, że to może być fajna opcja jeśli rodzice się wahają między kilkoma;)

Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2016
  8. zadora

zadora Fanka BB :)

u nas z imieniem dla młodszego to była niezła jazda, bo mniej więcej na 4 miesiące przed porodem ustaliliśmy, że będzie Jaś i tak już wszyscy czekali na Jasia...miałam CC i leżąc na stole operacyjnym pomyślałam, sobie, że Maciuś to idealne imię dla naszego malucha. I tak wyjeżdżając z sali operacyjnej oznajmiłam małżonkowi, że trzyma na rękach Maćka a nie Jasia :-)

9. creativo

creativo Fanka BB :)

my dla dziewczynki mamy już dawno wybrane Martyna
    a dla chłopca nie mamy pomysłu mi po głowie chodzi Marcel ale teraz to bardzo popularne imię ... jeszcze myślałam o Norbercie, Ignacym, Ksawerym ... sama nie wiem czas pokaże Luby chciał dać Dominik ale jak usłyszałam, że córka z poprzedniego związku miała być Dominikiem tak się zraziłam do tego imienia
    teściowa wymyśliła, że będzie Jaruś - ale to po moim trupie :p

10. reklama
  11. elifit

elifit Fanka BB :)

Chłopiec to Mikołaj albo Kubuś. Dziewczynka Lilka, Zosia tak roboczo.
    Zwracam uwagę by pasowało do nazwiska ;)
    Brałam opinię syna pod uwagę, teraz też biorę, aczkolwiek słyszę że on podchwytuje nasze rozmowy więc ta opinia nie tak jego do końca ;)

creativo Jarki są fajne, mój mąż to Jarek.

12. zadora

zadora Fanka BB :)

potwierdzam, że Jarki to fajne chłopaki :-)

Poleć forum