reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

reklama
Agucha ja tam bym sie nie przejmowla ze duzo chlopcow ma tak na imie. Mnie sie czepiali przy Julianie. Ze oklepane ze wszyscy tak daja na imie. A ja mialam to w d... Do tej pory uważam ze super pasuje do mojego synka. Tak samo Rosalie. Uwielbiam to imie. I nie przejmuje sie ze nie jest po polsku ani ze wymyślam czy co tam jescze było. Jesli Wam się podoba to nic wiecej nie ma znaczenia :)


 
A my nadal nie możemy się zdecydować, więc póki co jest po prostu DZIDZIUŚ Na drugie będzie miał Michał teraz walczymy o pierwsze
my wciaz obmyslam drugie imie... maz coraz bardziej obstawia Lene bo mowie ze to bardziej wesole niz Sara wiec pewnie bedzie Zofia Lena ale ja bym cos bardziej oryginalnego chciala np. Gaja albo Gloria...

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Moja mama dzisiaj do mnie a moze Dorota dacie a ja mowie nie juz nie bedziemy zmieniac do brzuszka tak mowie to bedzie juz tak jak jest w ogole mam w glowie wizje nastolatki jak wolamy EMI ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
my wciaz obmyslam drugie imie... maz coraz bardziej obstawia Lene bo mowie ze to bardziej wesole niz Sara wiec pewnie bedzie Zofia Lena ale ja bym cos bardziej oryginalnego chciala np. Gaja albo Gloria...

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Grama ja za pierwszym raz i teraz jak zaszlam w ciążę i jeszcze nie wiedziałam jaka będzie płeć , a bardzo chciałam córkę to miała być Gaja :) ale smiejemy się , że to imię to nie dla nas :) ale na cuda podoba mi się to imię
 
my też myślimy nad drugim.. ja osobiście bym w ogóle odpuściła to drugie, no ale..
chyba będzie Apolonia Jagna... bo nic mi się nie podoba.. śmieje się, że jak kiedyś będzie druga dziewczynka to będzie Jagna Apolonia, bo żadne inne damskie imiona do mnie nie przemawiają.. schiza taka, ze względu że nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli o córkach :D
 
reklama
Do góry