reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

my też myślimy nad drugim.. ja osobiście bym w ogóle odpuściła to drugie, no ale..
chyba będzie Apolonia Jagna... bo nic mi się nie podoba.. śmieje się, że jak kiedyś będzie druga dziewczynka to będzie Jagna Apolonia, bo żadne inne damskie imiona do mnie nie przemawiają.. schiza taka, ze względu że nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli o córkach :D
ja nie dopuszczalam mysli ze moze byc syn. mialabym wtedy duzy problem. maz by pewnie chcial Albert bo tak chcial nazwac mlodszego syna ale nie mial nic do gadania.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
A u nas dzisiaj zapadła decyzja, że nie dajemy drugiego imienia. Mianowicie z tego powodu iż, dzisiaj szybciorkiem polecialam wydrukowac i oprawic meza prace. Pisaliśmy i poprawialismy ja chyba z milion razy i przed wciśnięciem przez panią OK przypomniałam sobie ze mąż ma drugie imie i juz musielibysmy dawac do wydruku kolejny raz. Wróciłam do domu powiedzialam o tym mężowi i zapowiedzialam że Franio 2 imienia miec nie będzie. Całe szczęście mąż się zgodzil bez dyskusji :)
 
Dobra, CHYBA przeszedł mi kryzys imienny i będzie Jaś...

Gratuluję wyboru: Jaś cudownie i powyżej Franciszek też kocham te imiona: męskie i prawdziwe, stare i na ciągle na czasie. Super wybór dziewczyny.

U nas po 3 miesiacach szukania wypadło jednak na Michelle, juz teraz na 100% bez zmian,
mąż potwierdza, a nawet ostatnio kolezanka tez w ciazy z dziewczynka powiedziala, ze jej to imie tez by pasowala, na co mąż "Powiedz Marcie, że Michelle już zajęta". Więc zrobiło mi się milo ;)

buziaki dla was i dobrych pomyslow na imiona,
to jednak cieżka praca, co? ;)
 
A jak sie ma malutka? I jak Ty sie czujesz? Szybko dochodzisz do siebie?
Malutka ma sie super , z dnia na dzien jest lepiej , ladnie przybiera na wadze :D <3
Jesli chodzi o mnie to tak samo z dnia na dzien mniej boli... ;) hihi
Gratuluję z całego serducha malutkiej! Mam nadzieję, że wszystko jest w najlepszym porządku??
Pozdrawiamy!!!
Tak! Wszystko super <3 :*
 
A wiecie, ze my chyba tez nie bedziemy dawac drugiego imienia ? No chyba, ze dam na drugie moja wymarzona Martynke hihi

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
My mieliśmy ustalone,że drugie imię dla dziewczynki będzie po ukochanej prababci prawie męża a dla chłopca bo moim wujka, bracie mamy do którego podobno jestem bardzo pod każdym względem podobna i wierzę, że oni nam z zaświatów pomagają :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry