reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

Ojej biedny maly :( ja tez z grzecznosci nie mowie jak imie dla mnie jest straszne , wiadomo powiem ze srednio mi sie podoba czy jakos delikatnie :)

My mieszkamy w De i u nas padlo na imie Polly <3 :D miala byc Pola bo marzyla mi sie od zawsze.. jeszcze przed ciaza ;) ale jednak Polly , chociaz Pola tez bedziemy pewnie wolac :)


Moja mama za kazdym razem jak do mnie dzwoni to pyta sie jak tam Michasia hehe bardzo jej sie podoba to imie i caly czas mnie namawia do zmiany ;) jakis czas myslalam o tym ale jednak zostala Polly :)
Mi sie imie Polly strasznie kojarzy z książką którą czytalam pare lat temu pt "Pollyanna" :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Żebym jeszcze wiedziała... niby mi się podoba, przyzwyczaiłam się do niego. Tylko myślę czy to dobra decyzja. Dużo Jasiow tak jak Oliwek :(

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
To zalezy gdzie ;) u nas we wsi prócz mojej córki Olivii jest mało Oiwek ;) no w klasie nie ma zadnej, Ola ma w grupie Oliwie ale jest młodsza od mojej Olovki wiec sie nie spotkaja w jednej klasie, i jest jeszcze jedna duzo starsza Oliwia 4 lub 5 klasa podstawowki ;) to juz moich imienniczek jest tutaj wiecej niz Oliwek :) I Jasiów tez u nas malutko :) Dlatego mówię ze to zalezy od rejonu w ktorym mieszkasz ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże dziewczyny ale sprzeczki w rodzinie, teraz nagle wszyscy chcą Filipa...
A reszta Mikołaja....
Kilka osób Szymona....
Na łeb dostanę i nazwę go Gniewko... Bo wszyscy się o wszystko gniewają....
A kto bierze udział w tych sprzeczkach? Ostatecznie bierz pod uwagę zdanie swoje i męża. Jak mi ktoś się wtrynia w imię Hanki,że coś nie tak to mowie np sory babciu, miałaś swoją szansę a teraz moja kolej i będzie Hanka [emoji1] i tyle :) żadnych sprzeczek :) :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas chyba wreszcie zapadla decyzja co do drugiego imienia i bedzie Zofia Lena. Maz wybral i chociaz wolalam Sara to jest calkiem ok. Ostatecznie klamka zapadnie w USC:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Saranta co u Ciebie? Jak poporodzie?


km5s8u69dm9dsszh.png
 
reklama
Saranta co u Ciebie? Jak poporodzie?


km5s8u69dm9dsszh.png
Kochana, no fatalne wspomnienia mam. Przeczytaj sobie, bo wlasnie wszystko opisalam :(

My od 22 listopada jesteśmy rodzicami Michelle Marie-Madeleine (to drugie to po babci).
Potocznie w domu zwana Misią, Michasią, Michalinką lub Muszelką i Michelinką.
Imię choć nie na "czasie" w Belgii spotyka się z bardzo dużą aprobatą.

Pozdrawiamy
 
Do góry