reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona, imiona...

Ja chciałam Kacper, ale mój brat natnął się na tą listę i zobaczył że to było 2 z najczęściej nadawanych imion -jakby to miało jakieś znaczenie. Ksawery było iminiem wybranym przez nas już kilka lat temu i obok Kacpra prezentuje się dość godnie :-)
No ale jeszcze jest czas więc pewnie nam coś wpadnie nowego do głowy :-D
 
reklama
Ja nie wiem jeszcze jaka płeć, ale obstawiamy dziewczynkę i będzie Kornelia a jak jednak wyjdzie chłopiec to na prawdę nie wiem.... prawdopodobnie Kamil
 
Makao tak bedzie Maz zastanawia sie nad Japie (czyta sie Japi) albo Tinashe ewentulanie moze jeszcze cos mu wpadnie w oko w miedzy czasie. Ma wolna reke, najwazniejsze, ze pierwsze imie podoba nam sie obu :-)
 
No to i ja się dopiszę :)
U nas imiona wybrane były już od samego początku ciąży.
2 września wyszła pozytywna beta, a 8 września wybraliśmy z mężem imiona :tak:
I tak żyliśmy z ZoStachem do 6 grudnia, bo wtedy dr zrobił nam prezent na Mikołajki i na 75% wypatrzył "dziełczynkę" :-)
Także u nas Zosia została już Zosią i na całe szczęście przez święta nic jej między nóżkami nie urosło:)))))
 
Bąbelek Kamile to naprawdę fajne chłopaki, więc polecam :-D
My nie znamy jeszcze płci i pomysłu właściwie też nie mamy.
Z córeczką ostateczna decyzja była kilka dni po urodzeniu.
Tylko że ja mam kilka wymogów które imię musi spełniać i nie jest łatwo:
-nie może mieć R
- musi pasować do Natalia, Sylwia, Kamil, a więc powinno mieć L
- musi się wołać tak jak pisze się w dokumentach a więc odpadają tego typu jak Katarzyna, Aleksandra, Stanisław, Antonina, Franciszek itd.
- i fajnie by było gdyby się łatwo zdrabniało.
Była propozycja na Milena, Kalina, dla chłopca totalny brak pomysłu, więc pewnie będzie dziewczynka.
 
reklama
Do góry