reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

Matylda bardzo ładne imię. Nasza córa tez jeszcze nas nie oświeciła, jesli idzie o imię. Ta Melanie... Ale nie jesteśmy tak Wow przekonani:)
 
reklama
Hej mamuśki! Jestem tu nowa, ale już przejrzałam parę dyskusji i chętnie dołączę :biggrin2: Niecierpliwie wyczekujemy narodzin naszego pierwszego skarbu- będzie córa już 3krotnie potwierdzona na usg, więc bez większych wątpliwości ;-) u nas już 24 tydzień, mamy z mężem kilka propozycji, z których moje są sprzeczne z jego i na odwrót :) Musimy jednak znalezc kompromis i wiem, że tak będzie :) moje typy: Kornelia (Nela, Nelcia) Oliwka, Lila propozycje męża: Aleksandra, Alicja :) coraz częściej mówię do brzuszka "Nelciu" na co mąż reaguje: "Nie słuchaj mamy córeczko!" :-) :) które z tych imion się Wam podobają?? Pozdrawiam majóweczki! :-) :)
 
No to ładnie mnie urządziłyście! ;) Mąż będzie zachwycony jak mu pokażę..albo nie pokażę! A co! :D a tak poważnie, Alicja to piękne imię, tylko, że szwagierka wprowadziła dawno, daaawno temu monopol dla swoich pociech na to imię ;-) mąż nic sobie z tego nie robi, żartując, że jak przyjdzie co do czego to piątkę synów będzie mieć a nam zablokuje możliwość nadania jego wymarzonego dla córeczki imienia :) Swoją drogą zastanawiające skąd w rodzeństwie taka fascynacja jednym, tym samym imieniem?? ;-) ;)
 
Witaj ewkamarchewka_91 :) oj z mężami tak jest, mój za nic w świecie nie chciał się zgodzić na żadne inne imię niż Lena :D ja chciałam Amelia no ale cóż, będziemy mieć na drugie Amelia :)
Lila też mi się podoba, aczkolwiek z początku nie byłam przekonana :)
 
reklama
Do góry