reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

reklama

Ewa90

Fanka BB :)
Miasto
Wyszków
Rozwiązania
0
Ogólnie spoko , jak Ci pasuje to czemu nie ;)
Jak dla mnie to każdy dywan to siedlisko kurzu czy firanki zaslonki itp itd.
Mój shaggy jest mały wąski i dluzszy , mam go z 5 lat - czeka wyprany swierzutki a wtedy mama dala 400 zł za niego wiec zmieniać nie będę . Mi się bao podobaja te sznurkowe dywaniki i marze o nich ale są strasznie drogie - dlatego w święta poproszę babcie czy zrobi dla Oskarka . Ciekawe ile pójdzie tych sznurków na taki dywanik bo one tez nie należą do tanich .

13x13

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Tak teraz myślę o dywanie
Przy córce nie miałam. Kładłam na podłogę koc i matę -łatwe do wyprania, nikt po tym nie chodził.
Dywan zrobiliśmy jej dopiero rok temu do pokoju na wymiar i to był chyba bład -z jednej strony fajnie, mięciutko, sama tam lubię leżeć ale nie wiem czy dobrze go czyszczę i odkurzam... dobrze że w kastoramie można wypożyczyć odkurzacz piorący

GosiaLew

Rozwiązania
0
A czemu piszemy tu o dywanach ;)

Ja mam na szczęście odkurzacz z funkcją prania. To był jednak dobry zakup.
Ja w pokoju chłopaków mam też shaggy. Ale wczoraj pojawiła się opcja wymiany na wykładzinę w pojazdy i drogi. Na razie mamy taki mały dywanik z Ikei dla Kuby i często się na nim bawi.

U

użytkownik 160

Gość
13x13 nie wiedziałam, ze w Castoramie jest taki odkurzacz na wypożyczeniu! Kiedyś miałam taki, ale w nowej chacie mam centralny, a jak już mam prać, to od sąsiada pożyczam, ale po co mam go kłopotać jak taka usługa w Cascie- dzięki za info!

Rozwiązania
0
Sonia to rosyjska odmiana Sofii myślałam nad Sarah
Sonia to nie jest rosyjskie imię ,jest tam nadawane,ale jest popularne w Brazylii, Niemczech,a nade wszystko Norwegii. My nadaliśmy imię swojej córce właśnie zrzynając z imienia królowej Norwegii.

GosiaLew

Rozwiązania
0
U nas chyba będzie Patryk. Mąż zaczyna się oswajać z tym imieniem i sam do dziecka powiedział Patryk.

Ostatnia edycja:
reklama

sylvanas

Mamusia Kajtusia :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Gosia_Lew nie mogłam skojarzyć skąd Cię "znam" ;) Już widzę po Twoim suwaczku! Z lutówek 2011 ;) Ja wtedy rodziłam synka Kajetana :) No proszę i znów się spotykamy ;)

Do góry