reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

reklama
Ja na chrzest pewnie się zdecyduję, ale to głównie ze względu na przyszłą teściową. O ile brak ślubu kościelnego (a raczej zdecydujemy się tylko na cywilny) będzie w stanie przeżyć, o tyle braku chrztu by nam raczej nie wybaczyła.
 
Malutka ja właśnie myśle na odwrót. Co jeśli mój syn zapyta mnie za kilkanaście lat: Mamo? Dlaczego? Przecież tylko buddyzm [...] :D ale rozmawiałam na ten temat z moimi rodzicami u rodzicami mojego A i oni myślą jak ty, rodzina katolików... Nie przebije tego muru:D
 
Malutka ja właśnie myśle na odwrót. Co jeśli mój syn zapyta mnie za kilkanaście lat: Mamo? Dlaczego? Przecież tylko buddyzm [...] :D ale rozmawiałam na ten temat z moimi rodzicami u rodzicami mojego A i oni myślą jak ty, rodzina katolików... Nie przebije tego muru:D
Może masz rację. Ale zmienić religię można :D U mnie nie jesteśmy rodziną katolicką... wręcz przeciwnie.
 
O nie wiedziałam ze mamy wątek o imionach :D

Dla dziewczynki Lena (na prenatalnych wyszlo własnie ze dziewczyna) a dla chłopca mąż chce Maksymilian, ale ja nie jestem do końca przekonana. :)
 
Lena też mi się strasznie podoba i myślę o tym, ale to jest chyba najbardziej popularne imię w 2015 roku, więc sama nie wiem.
 
A mi to nie przeszkadza ze popularne. Trudno. Moje własne imie tez jest dość popularne a jakos żyje :p akurat wśród najbliższej rodziny czy znajomych żadnej Lenki nie ma.
 
Jeśli spodziewam się dziewczynki to na 100% będzie Pola.
Co do chłopca to mój M. nalega na Tymona, ale ja nie jestem jakoś bardzo przekonana.

Póki co czekam na kolejną wizytę, a później będziemy myśleć :-)
 
reklama
Do góry