reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

reklama
Z poczatku chcialam Amelke ale maz nie do konca byl za tym wiec stwierdzilismy ze bedzie Lena Amelia. Gyby jakims cudem zamiast malej okazal sie maly to bylby Antos.
 
Mia piękne imię. Ja się chyba nie zdecyduję przed porodem na jedno. Zostały: Maja, Alicja i Weronika, jest też w obwodzie Lenka, Zuza i Eliza (mąż nie bardzo za tymi dwoma). Ja chyba nie potrafię wybrać nie widząc małej :(

Oj nie doluj sie kochana :) nie jest koniecznoscia przeciez wybor imienia przed narodzinami jesli nie masz pewnosci. Wszystkie imiona co wskazalas sa ladne :) Eliza mi sie podoba :)
 
Wczoraj z mężem w końcu zaczęliśmy myśleć nad imieniem bo mąż się już dowiedział że będzie dziewczynka.
Będzie Sabina lub Sabrina albo Stefania
 
reklama
Do góry