reklama

Imiona lipcowych dzidziusiów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2015' rozpoczęty przez karolina859, 18 Grudzień 2014.

1. karolina859

karolina859 Fanka BB :)

Już nie długo poznamy płeć naszych maluszków . Propozycję imion dla naszych pociech .
    Synuś: Eryk, Patryk, Kamil, Wiktor, Kacper
    Córeczka: Maja, Natalia, Lena

2. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Propozycje moich synów dziewczynka Agatka lub Oliwka, a chlopak to Filip lub Bartek

My z m jeszcze nie mamy żadnych pomysłow

3. reklama
  4. A1990

A1990 Fanka BB :)

u mnie jestesmy juz chyba pewni co do imienia dla dziewczynki ze jak bedzie dziewczynka to Liliana:) a chlopiec Mikolaj ale co do chlopca jeszcze myslimy ale mi sie podoba wiec pewnie tak zostanie:p

5. kagusia33

kagusia33 Fanka BB :)

nam się też podoba mikołaj ale zrezygnowaliśmy bo w lipcu byśmy mieli mikołaja a z grudnia krystiana mamy i by mogli się smiać..
    więc dla dziewczynki nadia a dla chłopca patryk :)

6. pani.olga

pani.olga Moderator

dla dziewczynki: Ida, Pola lub Marcelina
    dla chłopca: Eryk, ew. Iwo

7. Mili1988

Mili1988 Fanka BB :)

My dla synka Franio a dziewczynka to chyba bezimienna bedzie co mi sie podoba to S nie I tak na odwrot

8. Orszula

Orszula Zaciekawiona BB

Decyzje co do imienia dla chłopca pozostawiliśmy naszemu synkowi-wybrał Remigiusza-ku radości mamy, natomiast dla córeczki Marysia. Problem w tym, że wcale nie musi być parka. I pozostaje dodatkowe dla chłopca lub dziewczynki. Pozostawię wybór małżonkowi;-)

9. Blacksilk

Blacksilk Fanka BB :)

Synek to na pewno będzie Franek Jan, a dziewczynka Hania lub Basia, z tym że tu jeszcze sporo wątpliwości :-)

10. reklama
  11. angi-wawa1988

angi-wawa1988 Fanka BB :)

Córka Julka, Julita ewentualnie jeśli mąż faktycznie samowolnie zarejestruje bez mojej aprobaty Patrycja Synek ciężka sprawa Patryk, Filip gdybym ja rejestrowała to bez zgody Ł. zarejestrowała bym Nataniel :D

12. ewelak

ewelak Zosinkowa Mama

Zosia się upiera, że będzie miała siostrę:-) Marysię, Alicję lub Tosię.
    Dla chłopca nie wiemy... Myślimy o Jasiu, Franku, Antosiu...

Poleć forum