reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona lipcowych dzidziusiów

Ja jeszcze nie myślałam o imieniu, choć i mój tato i teściowa już od razu pytali jak nazwiemy maleństwo!
czas pokaże :-)
 
reklama
W święta wyjałam slownik imion i zaczeliśmy szukac i tak dziewczynka to Hania lub Zosia a chlopczyk to Jan lub Filip abo jeszcze Gustaw
 
Zrobiłam sobie nową listę imion dla dziewczynki ;) w kolejności po przeglądzie stronek
1. Jowita
2. Oktawia
3. Luiza
4. Kaja
5. Julia
6. Anita
7. Agata
8. Maja
9. Blanka ale od tego chyba już odejdę bo do nazwiska mi nie leży ;)

Dla chłopców jeszcze nie stworzyłam ale pewnie jutro przysiądę tak na wszelki wypadek he he ;)
 
My tez w końcu przedyskutowaliśmy kwestię imion i na razie pomysły męża to dla chłopca Piotr,Paweł,Jan.Dla dziewczynki Helena,Milena,Magdalena.........Mnie mało co się podoba:-(
 
od marca wchodzi nowa ustawa, pozwalająca na nadawanie dzieciom imion obcych (czyli np. można dać córce na imię Nicole).
 
reklama
Do góry