reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona lipcowych dzidziusiów

karolina859

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2013
Postów
880
Już nie długo poznamy płeć naszych maluszków . Propozycję imion dla naszych pociech .
Synuś: Eryk, Patryk, Kamil, Wiktor, Kacper
Córeczka: Maja, Natalia, Lena
 
reklama
u mnie jestesmy juz chyba pewni co do imienia dla dziewczynki ze jak bedzie dziewczynka to Liliana:) a chlopiec Mikolaj ale co do chlopca jeszcze myslimy ale mi sie podoba wiec pewnie tak zostanie:p
 
nam się też podoba mikołaj ale zrezygnowaliśmy bo w lipcu byśmy mieli mikołaja a z grudnia krystiana mamy i by mogli się smiać..
więc dla dziewczynki nadia a dla chłopca patryk :)
 
Decyzje co do imienia dla chłopca pozostawiliśmy naszemu synkowi-wybrał Remigiusza-ku radości mamy, natomiast dla córeczki Marysia. Problem w tym, że wcale nie musi być parka. I pozostaje dodatkowe dla chłopca lub dziewczynki. Pozostawię wybór małżonkowi;-)
 
Córka Julka, Julita ewentualnie jeśli mąż faktycznie samowolnie zarejestruje bez mojej aprobaty Patrycja Synek ciężka sprawa Patryk, Filip gdybym ja rejestrowała to bez zgody Ł. zarejestrowała bym Nataniel :D
 
reklama
Do góry