reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Lipcowych maluszków

Jak będzie chłopiec, to nazwiemy go Borys. Jak dziewczynka, to będzie dyskusja, bo mężowi nic nie pasuje :) Może Hania, albo Zosia.
 
reklama
U nas po ciężkich bataliach chłopiec zostanie Sebastianem. A dziewczynka? Nie wiem, jak będzie dziewczynką to będzie kolejna batalia. Mamy czas :)
 
My wybralismy Helene, a z chlopcem to ciagle sa dyskusje. Moj chce Hugo a mala chce Mikolaja. Ja zadno z tych imion. Wczoraj do listy doszedl Filip, Kosma i Leo/ Leon
 
Hej dziewczyny :)

O jakich imionach myślicie dla swoich maleństw ?

Ja mam narazie dla dziewczynki Emilka
Hej, Moja córka też na 100% będzie Emilią, już od kilku lat mam to imię w głowie.
A jeśli to będzie chłopiec to będzie dla mnie duże wyzwanie, bo nie mam pomysłu. Ostatnio zastanawiałam się nad Oliwierem, ale jakoś zdrobnienie tego imienia jest średnie..
 
Oliwier nam też się podoba a zdrobnienie - Oli. :)
U nas dziewczynka będzie- Kaja.

Szukaliśmy krótkiego prostego imienia ze względu na skomplikowane nazwisko ;) A po co robić dodatkowy problem z imieniem.
 
reklama
Do góry