reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Lipcowych maluszków

reklama
Ja nie mam pomyslu.. moze Zosia, moze Helena... Musi mi do Stefka pasowac. Z dziewuszka mam serio problem. Chlopcu bym Witek dala.
 
Janka Helena piekne imie [emoji7] U nas bedzie, o ile bedzie dziewczynka. Wczoraj babka w szpitalu ktora pobierala mi krew, miala na imie Helen i wzielam to za znak [emoji16]
 
Jednak Zoska bedzie. Bardzo chcialam niezbyt popularne imie... Ale co zrobie jak tam siedzi Zochna i upiera się, zeby tak sie do Niej zwracac[emoji23][emoji23][emoji23]

Ze Stefkiem tez tak mialam. Imie bylo w glowie.. brzuch sie uparł i co zrobisz[emoji23]
 
Jednak Zoska bedzie. Bardzo chcialam niezbyt popularne imie... Ale co zrobie jak tam siedzi Zochna i upiera się, zeby tak sie do Niej zwracac[emoji23][emoji23][emoji23]

Ze Stefkiem tez tak mialam. Imie bylo w glowie.. brzuch sie uparł i co zrobisz[emoji23]
U nas też chyba zostanie Zosia. Nawet gin na prenatalnych wyskoczył "na moje oko to będzie Zocha" [emoji38] Teraz z tżtem gadamy do brzucha po imieniu, bawet teściowie się wkręcili. Mam nadzieję, że Zocha nie wywinie nam numeru i nie zamieni się w Franka [emoji23]
 
Zosia mi się osobiście bardzo podoba. Moja starsza to w sumie Zośka ale ze względu na mieszane małżeństwo i to ze mieszkamy za granica jest Sophia. Ale moja mama i tak do niej Zosia mówi. Od kilku dni młoda mówi o sobie Siusia [emoji6]

Gorzej będzie z drugim imieniem. Już przy pierwszym było trudno. No nic.. może mnie natchniecie[emoji4]
 
Dziewczyny kto u Was wybiera imię ? U nas ja z S mamy swój typ A chłopcom całkiem co innego się podoba8-) nie chcę ich pomijać ale nie chcę też dziwnego imienia dla córki :p Jak żyć ? ;)
 
Dziewczyny kto u Was wybiera imię ? U nas ja z S mamy swój typ A chłopcom całkiem co innego się podoba8-) nie chcę ich pomijać ale nie chcę też dziwnego imienia dla córki [emoji14] Jak żyć ? ;)
My się umówiliśmy że ja wybieram jeśli będzie córka a mąż jeśli będzie syn :) a to dlatego że nie mam kompletnie pomysłu na imię dla chłopca. Zdradzisz jaki macie typ?
 
reklama
Dziewczyny kto u Was wybiera imię ? U nas ja z S mamy swój typ A chłopcom całkiem co innego się podoba8-) nie chcę ich pomijać ale nie chcę też dziwnego imienia dla córki [emoji14] Jak żyć ? ;)
My wybieramy razem wiec była walka o zgodę :) bo ja uparta jestem.
 
Do góry