reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Lipcowych maluszków

reklama
My szukamy imion, które będą zarówno dobrze brzmiało po polsku jak i po ukraińsku. Ja tam cały czas roboczo mówię, że to Stefan albo Stefania, ale ostatnio zaczęliśmy rozważać mocno Marysię albo Mikołaja. Myślałam, że Mikołaj, to takie rzadkie imię, a tu co trzeci chłopak może być Mikołajem ;-)
 
My szukamy imion, które będą zarówno dobrze brzmiało po polsku jak i po ukraińsku. Ja tam cały czas roboczo mówię, że to Stefan albo Stefania, ale ostatnio zaczęliśmy rozważać mocno Marysię albo Mikołaja. Myślałam, że Mikołaj, to takie rzadkie imię, a tu co trzeci chłopak może być Mikołajem ;-)

Jak się potwierdzi, ze to syn, to chyba będzie u mnie Mikołaj. [emoji23]
Zastanawiałam się tez nad Ignacym, Leonem.
A jak jednak okaże się dziewczynka, to w głowie mi siedzi Klara, Marianna, Lilianna..zobaczymy. [emoji13]
 
My imię dla chłopca mieliśmy już od 7 lat - zawsze mam się podobał Adam. Teraz jak przyszło wybierać to doszły jeszcze Julian i Ignacy. Jednak raczej zostanie Adam :)
 
My mamy problem z imieniem. Wczoraj się dowiedzieliśmy że będzie synek i kompletnie brak pomysłów.. Dla dziewczynki jakoś łatwiej nam idzie :)
 
reklama
My mamy problem z imieniem. Wczoraj się dowiedzieliśmy że będzie synek i kompletnie brak pomysłów.. Dla dziewczynki jakoś łatwiej nam idzie :)

U mnie ma być dziewczynka a temat imienia nawet nie ruszony bo już przy pierwszej córce było trudno. Wiec jak masz jakieś pomysły dla dziewczynki to dawaj[emoji6]
 
Do góry