reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Lipcowych maluszków

U mnie ma być dziewczynka a temat imienia nawet nie ruszony bo już przy pierwszej córce było trudno. Wiec jak masz jakieś pomysły dla dziewczynki to dawaj[emoji6]
Przy córce od razu wiedzieliśmy że będzie Julia i tak zostało. Teraz bym wybierała pomiędzy: Liwia, Oliwia, Emilia lub Milena :)
 
reklama
U nas już przeć ciąża miała być kiedyś Emilka i dalej nam się podoba :) [emoji23] tylko mąż coś ostatnio wyskoczył ze Diana po mnie [emoji849] ale napewno sie nie zgodzę a u niego w rodzinie sporo dzieci imiona po rodzicach dostaje [emoji23]
 
U nas już przeć ciąża miała być kiedyś Emilka i dalej nam się podoba :) [emoji23] tylko mąż coś ostatnio wyskoczył ze Diana po mnie [emoji849] ale napewno sie nie zgodzę a u niego w rodzinie sporo dzieci imiona po rodzicach dostaje [emoji23]
Mój chce dać na drugie synowi tak jak ma, czyli, Piotrek :)
 
My po połówkowych już pewni ze będzie córa wiec Oliwia [emoji6] ale to imię miałam zaklepane zanim zaręczona byłam [emoji23][emoji23] szwagierka dlatego dała na imię Wiktoria 7 lat temu bo od samego początku mówiłam ze jak będzie córa to będzie Oliwia. Masakrę mieliśmy jak zaczęliśmy myśleć co będzie jeśli będzie chłopiec bo kompletnie żadne imię nam się nie podobało, albo jak mi się podobało to mąż mówił ze nie i w druga stronę tez tak było [emoji23][emoji23]
 
U nas też będzie chłopczyk. Imię to jakiś dramat. Moje typy Iwan, Leon lub Gabriel. Młody jak usłyszał to nie, nie bo to jak ten z królów życia [emoji23][emoji23][emoji85]
 
Ja taka main stream [emoji23][emoji23]
Screenshot_20190412-135735.jpeg
 
reklama
Do góry