reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

reklama
U nas tez Pola jak cos[emoji12]

f2w3d5qp1p1etazu.png
 
Helenka i jozio slicznie :) u nas chlopiec mial byc leon ale juz pewne ze bedzie jagodka . Gdybym miala zwracac uwage co rodzinie sie podoba a co nie chyba bym wylysiala :D
 
hehe ładnie synek zareagował :D

ja nie zwracam uwagi na to co się rodzinie podoba, bo z tych imion to pewnie żadne by im się specjalnie nie widziało ;)
 
My też to mamy gdzies. Moja mama narazie w sumie tylko wie ze jak cos to bd Piotr(po mezu) i sie jej pomysl tego samego imienia co tata nie podoba alr mamy to gdzieś. Pewnie temat imion ruszy na swietach bo każdy bd pytal to zobaczymt jak bd reagowac

f2w3d5qp1p1etazu.png
 
My też mamy już imiona sprecyzowane. Czekamy jeszcze na potwierdzeniu na usg połówkowym płci. Dla dziewczynki Kaja a dla chłopca Oliwier choć zanim byłam w ciąży uparcie twierdziłam, że jeśli będę miała kiedykolwiek syna to będzie miał na imię Marcel :p
 
Ja piwiem tak ze przestalam kompletnie liczyc sie z tesciami po tym jak ich poinformowalismy ze beda mieli wnusie a w odpowiedzi padlo zebysmy przestali robic te dzieci :) a to dopiero drugie ha ha
 
reklama
My też mamy już imiona sprecyzowane. Czekamy jeszcze na potwierdzeniu na usg połówkowym płci. Dla dziewczynki Kaja a dla chłopca Oliwier choć zanim byłam w ciąży uparcie twierdziłam, że jeśli będę miała kiedykolwiek syna to będzie miał na imię Marcel :p
Tez latami powtarzalam jak syn to marcelek ... a w praktyce moj marcel ma na imie kacper
 
Do góry