reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

Moja teściowa proponowała nam Osman , ale mąż powiedział ze dziecka nie skrzywidzi;) później prosiła się żeby były inicjały O.O. ale musiał by być Olaf\Oskar raczej tez nie chcemy, a jej ostatni pomysł to żeby wprowadzić do rodziny pokoleniowo imię męża Michal Junior;) generalnie wszystko tylko nie Bartosz, ale żaden z pomysłów nam nie podszedł;)
 
reklama
Mama NS mi sie podobają wszystkie Wasze wersje.
My doszliśmy do porozumienia jak przestaliśmy sie kimkolwiek przejmować i sami ustaliliśmy.
 
Moja teściowa proponowała nam Osman , ale mąż powiedział ze dziecka nie skrzywidzi;) później prosiła się żeby były inicjały O.O. ale musiał by być Olaf\Oskar raczej tez nie chcemy, a jej ostatni pomysł to żeby wprowadzić do rodziny pokoleniowo imię męża Michal Junior;) generalnie wszystko tylko nie Bartosz, ale żaden z pomysłów nam nie podszedł;)
Babcia "Wspaniałe stulecie" ogląda? ;)

No nadawane zwierzętom ludzkich imion jest takie trochę... chociaż sama nie lepsza jestem bo w gimnazjum miałam chomika Maciusia. A dziś mój mąż jest Maciek.... [emoji14]


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja teściowa proponowała nam Osman , ale mąż powiedział ze dziecka nie skrzywidzi;) później prosiła się żeby były inicjały O.O. ale musiał by być Olaf\Oskar raczej tez nie chcemy, a jej ostatni pomysł to żeby wprowadzić do rodziny pokoleniowo imię męża Michal Junior;) generalnie wszystko tylko nie Bartosz, ale żaden z pomysłów nam nie podszedł;)
w fali islamu jaka nas zalała i tureckich seriali to by się dopasował :p
a swoją drogą babcia chyba fanka sułtana sulejmana czy czegos w podobie?:p skad czerpała inspiracje?:p

bo ja ogólnie jestem turcjoholiczką <3 krajobrazy, jedzenie, wbrew pozorom ludzie.. ale córki nie nazwałabym Fatma czy Deria czy jakaś Çansu :p

u nas będzie Amelia Agata ;)
 
Justyna no u nas bedzie Piotr Junior jak cos[emoji12] nie wszystkim sie ten pomysl podoba[emoji12]i pytaja czy mnie mnie tez corce damy[emoji12] no i odwieczny tekst"przeciez masz juz Piotrusia swojego"

A co do przejmowania sie kogos opinia to mam ja w tylku głęboko [emoji12] chrzciny tez mialy byc w maju bo "przeciez dziecka tyle sie nie trzyma bez tego" a jak dobrze.pojdzie to bd w nasza 1rocznice slubu bo tak nam sie podoba.na slubie 2swiadkowe to tez skandal[emoji23] i wiele wiele innych

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Justyna no u nas bedzie Piotr Junior jak cos[emoji12] nie wszystkim sie ten pomysl podoba[emoji12]i pytaja czy mnie mnie tez corce damy[emoji12] no i odwieczny tekst"przeciez masz juz Piotrusia swojego"

A co do przejmowania sie kogos opinia to mam ja w tylku głęboko [emoji12] chrzciny tez mialy byc w maju bo "przeciez dziecka tyle sie nie trzyma bez tego" a jak dobrze.pojdzie to bd w nasza 1rocznice slubu bo tak nam sie podoba.na slubie 2swiadkowe to tez skandal[emoji23] i wiele wiele innych

f2w3d5qppdk8cfc5.png
u nas chrzciny moze w lipcu, moze w sierpniu xD okaze sie.
ja do chrztu szlam na wlasnych nogach ;) 4 latka miałam
 
reklama
Justyna no u nas bedzie Piotr Junior jak cos[emoji12] nie wszystkim sie ten pomysl podoba[emoji12]i pytaja czy mnie mnie tez corce damy[emoji12] no i odwieczny tekst"przeciez masz juz Piotrusia swojego"

A co do przejmowania sie kogos opinia to mam ja w tylku głęboko [emoji12] chrzciny tez mialy byc w maju bo "przeciez dziecka tyle sie nie trzyma bez tego" a jak dobrze.pojdzie to bd w nasza 1rocznice slubu bo tak nam sie podoba.na slubie 2swiadkowe to tez skandal[emoji23] i wiele wiele innych

f2w3d5qppdk8cfc5.png
no nie da sie wszystkim dogodzic :p trzeba zyc po swojemu i swoim zyciem i olac innych ;) wazne zeby nam byli dobrze z tym co robimy
 
Do góry