reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

reklama
A Ina bardzo dziwnie dla Was brzmi? Piszcie szczerze. Ja kocham to imię ale chce znać szczere opinie obiektywnych osób :-). Mateusz zawsze bardzo mi się podobało ale jego popularność już nie. Nie przepadam za popularnymi imionami

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Bo wolę aby dziecko było hymmm bardziej jakby to nazwać.... indywidualnościa A nie 5 osobą w klasie o tym samym imieniu.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Kocham zmiekczenie Inka - bohaterka żołnierzy wyklętych. Dlatego chce albo Ina albo Nina bo też można streszczać Ina lub inka ninka

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Też tak myślałam 4 lata temu, dając córce na imię Liliana, a teraz moda na to imię się robi i co druga mała dziewczynka na placu zabaw to Lila. :D
Lilianna tez bardzo mi się podobała, tak samo jak Laura i blanka aż tu nagle buuuum. Niestety Niny też słyszę coraz częściej

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
A Ina bardzo dziwnie dla Was brzmi? Piszcie szczerze. Ja kocham to imię ale chce znać szczere opinie obiektywnych osób :-). Mateusz zawsze bardzo mi się podobało ale jego popularność już nie. Nie przepadam za popularnymi imionami

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Link do: Najpopularniejsze imiona w 2015 - zestawienie
Imię Mateusz jest dopiero na 17 miejscu a więc nie jest aż tak bardzo popularne :)
 
Bo wolę aby dziecko było hymmm bardziej jakby to nazwać.... indywidualnościa A nie 5 osobą w klasie o tym samym imieniu.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
I tu się z Tobą zgadzam. Co do jednego z moich imion które mam dla dziewczynki- Zuzia to one wg tej listy jest najpopularniejsze w tamtym roku i też nie chce żeby w klasie oprócz mojej było jeszcze kilka zuziek. Ale imię było już wybrane przy pierwszej ciąży w 2013 roku a wtedy nie było aż tak popularne jak teraz. Jak ja chodziłam do szkoły była tylko jedna Agnieszka w klasie. Za to Pauliny byly 3 :)
 
My byśmy chcieli imię w miarę normalne ale mało popularne zeby potem w przedszkolu nie było kilku dzieci o tym imieniu. Klara mało popularne i jeszcze nie spotkałam dziecka ktore ma tak na imię No ale nue każdemu sie podoba.

Lilija Ina ładnie nietypowo ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Ina mi się bardzo podoba to imię, szczególnie zdrobnienie:)
U nas tak jak kiedyś pisałam damskie imię to Janina:)
Ale męskie chyba się zagryziemy, a na razie z wróżb dziadków, cioć itd każdy mówi że to chłopak:/
 
Do góry