reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

U nas nadal brak decyzji. Mąż się teraz zastanawia między Tymoteuszem A Sewerynem, miał być Aleksander ale jego brat tak dał bobasowi na imię który urodził się 2tyg temu więc odpada.
 
reklama
A to wiedzieli ze tak chcecie dac?czy sami tez tak mowili od poczatku?

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Oj wiedzieli, ale oni tacy są... trudno pierwsi byli więc mają pierwszeństwo.
A mi się podoba i jedno i drugie. Mamy krótki nazwisko więc chciałabym żeby imię było dłuższe :)
 
Jak dla mnie to powinni sie liczyć z Wami szczególnie, ze mówiliście o tym:/ No ale cóż jak macie inne typy to super. Mi sie bardziej Tymek podoba. A jak Seweryna można skrócić?
 
Sewciu, Sewa, Sewisiek, Sewerek, Sewe, Sewo, Sewuń, Ser, Sewuleczek, Sewryś, Sewcio, Sever, Sewerynowy, Sejyn, Sewiń, Sewek, Seweryneczek, Sewunio, Sewi, Sewcin, Sew, Savi, Serwer, Sewulek, Sevek, Sewerynek, Sewer, Sewuś, Sewerynuś, Sewson, Sewusiek

Znalazłam, ale wole Tymka :D
 
No musialabym zapisać na kartce żeby wszystkie zapamiętać bo skaplikowane są te zdrobnienia.
Też mi się wydaje ze Tymek to tak fajnie jak Olek.
 
reklama
Do góry