reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

reklama
U mnie po osiedlu jeden Tymek biega, a tak to nie znam. Nie ma sie co sugerować jak Wam sie podoba. Teraz większość rodziców daje popularne imiona ;)
 
Zastanawialam sie nad ang wersja Timothy, bo Tymek calkiem ok, ale po angielsku to imie brzmi jakos malo mesko ;)

I w glowie mam tylko szampon Timotei
 
Mi Seweryn się podoba. Moze dlatego ze kojarzy mi sie dobrze. Kazdego Seweryna jakiego znalam to byl dobry chlopak.[emoji6] Nawet nie wiedzialam ze Tymek popularne teraz.. nikogo nie znam o tym imieniu. Tez ladnie[emoji108].

Ja przy wyborze imienia kierowałam się tym żeby i po polsku i po ang było podobnie nie mam wyjścia.

Ja mam na imię Ewelina i dużo Anglików ma problem z moim imieniem co wydawało mi się że mają Evelyn.. ale jednak chyba mało popularne.

Dlatego mój Oliver.

I tak samo.. w polskim może być: Olivier, Oliver lub przez w.
Olivier mi się kojarzy z olejem i mój mówi że to nie jest angielskie tylko hiszpańskie wtedy czy tam jakieś inne. I oni mają tylko Oliver tutaj.

Mi się podoba jeszcze bardzo imię Ethan.. ale nie ma go w polskim i tak trochę średnio żeby moja mamusia się wysilala z wymowa czy ktokolwiek zresztą sama nie lubię jak moje imię przekrecaja.. Mojemu źle się kojarzy.. bo ma dużo znajomych Ethan..

A na dziewczynkę też już mamy imię o ile się pojawi kiedyś: Emilka.

Tylko wtedy to będzie rodzinka: Ewelina ; Elliott ; Emily ; a tu nagle Oliver.. ale już tak się przyjęło Ollie teraz ze nie byłoby to nasze dziecko jakby nie został Oliver [emoji170]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi Seweryn się podoba. Moze dlatego ze kojarzy mi sie dobrze. Kazdego Seweryna jakiego znalam to byl dobry chlopak.[emoji6] Nawet nie wiedzialam ze Tymek popularne teraz.. nikogo nie znam o tym imieniu. Tez ladnie[emoji108].

Ja przy wyborze imienia kierowałam się tym żeby i po polsku i po ang było podobnie nie mam wyjścia.

Ja mam na imię Ewelina i dużo Anglików ma problem z moim imieniem co wydawało mi się że mają Evelyn.. ale jednak chyba mało popularne.

Dlatego mój Oliver.

I tak samo.. w polskim może być: Olivier, Oliver lub przez w.
Olivier mi się kojarzy z olejem i mój mówi że to nie jest angielskie tylko hiszpańskie wtedy czy tam jakieś inne. I oni mają tylko Oliver tutaj.

Mi się podoba jeszcze bardzo imię Ethan.. ale nie ma go w polskim i tak trochę średnio żeby moja mamusia się wysilala z wymowa czy ktokolwiek zresztą sama nie lubię jak moje imię przekrecaja.. Mojemu źle się kojarzy.. bo ma dużo znajomych Ethan..

A na dziewczynkę też już mamy imię o ile się pojawi kiedyś: Emilka.

Tylko wtedy to będzie rodzinka: Ewelina ; Elliott ; Emily ; a tu nagle Oliver.. ale już tak się przyjęło Ollie teraz ze nie byłoby to nasze dziecko jakby nie został Oliver [emoji170]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mamy problem z wyborem bo chcialam zeby babcia nie miala problemu z wymowa ;) Szkoda ze jak podoba nam sie po angielsku to po polsku nie i na odwrot. Np nie bardzo chce miec Jozia w domu, ale Joey bylby ok ;)

Olivier fajnie, u nas to najpopularniejsze imie, a potem jest William. Mialam jednego Oliwiera w klasie w podstawowce i to jedyny Oliwier ktorego znam. U syna w zlobku tez nie widzialam zadnego.

I u nas dziewczynka tez miala byc Emilia po babci meza!! Wszyscy na nia mowili babcia Mila i chyba tak bysmy nazwali, Mila. No coz, trafil sie kolejny syn a trzeciego nie chcemy ;)
 
Babymamusia spoko u mnie jak sie doczekamy kiedys parki to bedzie Justyna 2xpiotr i Pola[emoji12] takze zostaje sama[emoji12]a tak to wszyscy te same inicjaly

A imie Emilia sama chciałam ale P nie chce. Wiec stanelo na Poli. Okaze sie niebawem co wykorzystamy.


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Babymamusia spoko u mnie jak sie doczekamy kiedys parki to bedzie Justyna 2xpiotr i Pola[emoji12] takze zostaje sama[emoji12]a tak to wszyscy te same inicjaly

A imie Emilia sama chciałam ale P nie chce. Wiec stanelo na Poli. Okaze sie niebawem co wykorzystamy.


f2w3d5qppdk8cfc5.png
2x Piotr too.. twój Piotr i Piotr Junior czy jak ?
 
Do góry