reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

Syn ma na imię Kamil, a miał być Dominikem albo Dawidem, nie wiem dlaczego zrezygnowalismy z tych imion :biggrin2: dla chłopca podoba mi się jeszcze Kuba i Mateusz, mojemu mężowi Paweł..
A dla dziewczynek z moich faworytów Karolina, Paulina, Agata i Alicja :yes:
 
reklama
Jeju przepraszam ale Florian strasznie mi się nie podoba a mój maz coś cały czas kręci się przy tym imieniu.
Dla dziewczynki jesteśmy zgodni że Klara. Choć mamy dużo czasu pewnie jeszcze nie raz zmienimy zdanie ;)
 
Syn ma na imię Kamil, a miał być Dominikem albo Dawidem, nie wiem dlaczego zrezygnowalismy z tych imion :biggrin2: dla chłopca podoba mi się jeszcze Kuba i Mateusz, mojemu mężowi Paweł..
A dla dziewczynek z moich faworytów Karolina, Paulina, Agata i Alicja :yes:
U mnie pierwszy syn miał być Adam na kilka dni.przed porodem też nam się odmieniło i jest Szymon;)
 
Tak jak pisałyśmy na głównym wątku - tutaj piszmy pomysly na imiona, moze dla kogos będą inspiracją?
U nas dziewczynka raczej Marcelina a chłopiec miał być Antek ale juz mi sie znudziło i myślimy nad Oliwierem

U mnie dla dziewczynki też wygrywa Marcelina. Z chłopcem większy problem, nic mi się nie podoba :(.
 
Co do imion, to my już mamy synka Leona, a tak to do myślenia nad imionami nam ogólnie daleko ale...
mąż jeszcze tego nie wie ale ja od dawna choruję na imię do dziewczynki Łucja
 
Albert dla chłopca, dla córki Annabelle [emoji6] drugiego jeszcze nie wymyśliłam [emoji3]
Mąż chce Sven, córka Olaf... Ani jedno ani drugie mi nie podchodzi [emoji41]
 
Mnie też żadne imię męskie się nie podoba, wszystkie albo zwyczajne albo totalnie pojechane jak np Szczęsny czy Baltazar!
Kurcze będę miała problem...
 
reklama
Do góry