reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

i ja również trzymam za Nikolasa....:tak:choć Olivier też jest śliczne..
ale pamiętam jak mówiłaś że nie bardzo pasuje do nazwiska abo coś takiego..
więc liczę że dojdziecie do porozumienia:-D:tak:
 
reklama
Jak bylam na cmentarzu 1 listopada to szlo malzenstwo z dzieckiem, cyganie. I nagle slysze jak on wola zone: Fantazja. Jejku jak mi sie to imie spodobalo, az sni mi sie po nocach, ale z tego co wiem to u nas w Polsce chyba takie imie nie istnieje....
 
wymawia sie tak jak sie pisze ;-)
Sinan oznacza przywodca a Salih dobry, moralny,
a polskich odpowiednikow raczej nie maja a przynajmniej ja nie spotkalam. bylo na prawde ciezko znalesc dobre imiona ktore nie zawieraja tureckich literek i ktore wymawia sie tak jak pisze. :happy2:
 
bardzo mądrze dobrane imionka:tak:
synuś napewno będzie zadowolony....:-)
i fajnie że się pisze tak jak się mówi... bo niektóre te zagraniczne imiona mogą "połamać język" :-D
 
reklama
wymawia sie tak jak sie pisze ;-)
Sinan oznacza przywodca a Salih dobry, moralny,
a polskich odpowiednikow raczej nie maja a przynajmniej ja nie spotkalam. bylo na prawde ciezko znalesc dobre imiona ktore nie zawieraja tureckich literek i ktore wymawia sie tak jak pisze. :happy2:

Milencia - znaczenie imion - świetne!!! Oby wyznaczyły Synkowi drogę życia :-)
i rzeczywiście - bardzo rozważnie dobrane :tak:
 
Do góry