reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

kroliczek masz racje aby tylko zdrowe :-)

Ja za pierwszym razem czulam ze bedzie dziewczynka i sie nie pomylilam i teraz tez tak czuje :-)
Bedzie zdrowa, piekna dziewczynka :-) :-)
Trzeba myslec Tylko Pozytywnie :-)
 
reklama
Coraz bliżej końca 3 miesiąca, lęk przed ponowną stratą powoli odpuszcza, więc nam się z mężusiem zebrało na wymyślanie imion.
Na razie dla chłopca: Michał Jan
 
Widze ze dziewczyny macie juz pomysly na imiona ja jak na razie to tylko martwie sie by wszystko poszolo dobrze.W poprzedniej ciazy do 6.m.mialam przeczucie ze chyba chlopak wiec jakie bylo moje zdziwienie kiedy w 7.m.na usg okazalo sie ze chyba dziewczynka bo to samo mowili mi znajomi,a bo slicznie wygladasz bo brzuszek ma taki ksztalt nawet moja kolezanka polozna sttwierdzila ze napewno bedzie chlopczyk.Co do imienia to do konca miala byc Julcia ale jak sie urodzila wiedzialam ze bedzie Viktoria i tak jest, Nad imieniem dla drugiego dzidziusia zaczne myslec jak dostane wyniki z badan genetycznych jakie mam robic w tym tygodniu,
 
Przy pierwszym dziecku od samego początku wiedziałam, że będzie chłopak. Z imieniem długo miałam problem. Dopiero na trzy miesiące przed porodem natchnęło nas w kościele św. Michała. Było to 29.09 na odpuście :) No i mamy Michałka Piotra (drugie imię po moim zmarłym tacie).
Teraz jeśli byłaby dziewczynka to marzy mi się Emilka a to dlatego że od dzieciństwa jestem zakochana w książkach L.M.Montgomery i jedną z bohaterek była Emilka właśnie :)
Jeśli będzie chłopiec to chyba będzie Michaś II heheh bo tylko to imię wydaje mi się najpiękniejsze oczywiście teraz. oj będe mieć problem. naprawde nic mi nie przychbodzi do głowy. może znowu mnie gdzieś przypadkiem natchnie.
 
Ja dla synka miałam juz wybrane imie jak byłam w 2 ciazy- Orson. Tylko ze wtedy urodziła sie dziewczynka, w trzeciej tez, wiec teraz pewnie tez bedzie corka. Biedy moj maz juz ma 4 baby (ja + 3 corki) w domu jak mu dojdzie 5 to oszaleja:-D. Dla corki nie mam imienia, moze po porodzie cos wymysle:zawstydzona/y:.
 
U mnie tym razem imię wybiera mąż (fanatyk starożytnego Rzymu) i tak dla chłopca wybrał: Oktawian (ew. Sebastian), a dla dziewczynki: Galla. Już się zaczęłam powoli przyzwyczajać do tych imion i nawet mi się trochę podobają ;-) Nasz starszy synek ma na imię Mikołaj.
 
Hej dziewczyny!
My z mężem mamy wybrane imionka dla naszych dzieci jeszcze w czasach narzeczeństwa. Tak wiec mój mąż nie wyobraża sobie inaczej tylko ze będzie córa no i będzie miała na imię Bożena a na drugie po mojej zmarłej babci Aniela. Ja twierdze że mi obojętne jaka pleć byle zdrowe było. Dla chłopca mamy wybrane dwa imiona, na początku miał być Igor ale dużo teraz chłopców dostaje to imię więc wymyśliliśmy drugie Borys. Chyba troszkę nietypowo ale dość oryginalnie ale nie śmiesznie.:tak:
 
U nas imiona tez byly juz dawno przed ciaza zaplanowane;
Dziewczynka Sara(moj R jest wielkim fanem filmu Sara)
Chlopczyk Kacper(jak dobry duszek Casper)
chociaz mnie podoba sie jeszcze np. Eliza,Sandra,David,Daniel....
Ale juz postanowione!!!!:-)
 
reklama
No z tymi imionami to się jeszcze zobaczy, kiedyś mówiliśmy że będzie Igor. Ale jakoś tak pełno się ich pojawiło, no może Staś. A dla dziewczynki, podoba nam się Izabela:rofl2:
 
Do góry