reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

Fajne macie te przezwiska dla maluszkow, Olafek tez ma pare:
moja mama mowi na Niego Ptaszek
Tescie- Maluszek
MY- Olo, Oliś, Małpiszonek, Małpa Zielona, Młodzież, Młody, Hałabała, Bambaryła i to chyba wszystkie
 
reklama
Moja fasoleczka miala byc Alicja pisalam list do mikolaja i byla tylko ze nie w grudniu pod choinka ale za to dzien po dniu dziecka. Pozdrawiam

ticker.php
 
Mi od zawsze podobały sie trzy imiona
1. Oliwier
2.Marcel
3.Gabriel

Mój pierwszy aniołeczek miał na imię Oliwier :-( Marcel - koleżanka dała na imię synkowi więc został Gabriel....po pradziadku

a mówimy na niego Gabrys,Gabrych,diabel,rozbójnik, no i Gabrysia :p
 
Ostatnia edycja:
A u nas miała być Tosia :-D prawie do samego końca, a wyszedł Piotrek:-D (ksywka zbój)
 
U nas Dawid Aleksander jest najczęściej Kurczakiem u taty , u mamy wcześniej był Guga-Tartaruga (tak śmiesznie wyglądał wyciągając szyję...), Niuniek, Kociak. A jak sobie zasłuży :wściekła/y:, to po prostu terrorystą. Dziadkowie wołają najczęściej po imieniu.
 
Odkopię stary wątek jeśli pozwolicie :-)

U nas gdyby była córcia miała by na imię Aleksandra, jest synek Michał (Michaś Michaśko, Michutek)

Jeśli będziemy mieli drugiego chłopca to będzie Szymon.
 
reklama
My chcieliśmy Zuzię a mamy Filipka :) Teraz jak kiedyś pojawi się drugie dziewczynka będzie miała na imię Helenka a chłopczyk... no cóż nie wiem może Aleksander bo podoba mi się zdrobnienie Olek.
 
Do góry