reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych groszków :)

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2015
Postów
1 643
Hej dziewczyny zakładam nowy temat. Już powoli zaczynamy myśleć o imionach i jestem ciekawa jakie Wy macie pomysły...
 
reklama
Rozmaryn Ja na dziewczynkę mam kilka typów i z dziewczecymi imionami raczej problemów nie mam , moje typy na teraz : Emilka, Kaja, Eunika też mi się podoba bo znaczy zwycięstwo :) . A na chłopca nigdy nie mialam typów,wiec synek do 2tyg po porodzie nie miał imienia. Teraz gdzieś tam z tylu glowy był - Bartuś -mąż jest na nie, Kamil-mąż jest na nie i Mikolaj i Alex - jeszcze mąż zdania nie powiedział hehe
 
U mnie też z dziewczynką mniejszy problem bo bardzo nam się podoba Zuzanna :-) mi też podoba się Helenka i Łucja ale mąż jest na nie... ale dla chłopca to już problem ale zastanawiamy się nad Frankiem... :-)
 
Mieszkam zagranica wiec pomyslalam o imieniu Ellie, Lilly , wczesniej podobalo mi sie Emma i Mia. Z polskich imion podoba mi Laura, Julia, Amelka, Zosia.
 
U mnie Anton i Aleksandra (Sasza), ale jestesmy z Ukrainy. Dla mnie jeszcze David jest niezle, Daniel, Derek. Dla dziewczyn - Inessa, Emma, Ashley
 
Jeśli dziewczynka Natalia lub Nadia, jeśli chłopiec Mikołaj lub Jakub
Będzie rodzinne głosowanie, z tym że tym razem w związku że jest nas już 4, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych imion moich dzieci, które wybierali moja mama i starszy syn, sobie pozostawiam decydujący głos :-D
 
A u nas pustka w głowie... może w między czasie coś się wymyśli. Myślę, że z dziewczynką byłoby łatwiej niż z chłopcem...
 
U nas ustalone już od pierwszej ciąży imię dla chłopca - Czarek ;) Dla dziewczynki mam całą listę, będziemy sie zastanawiać jak juz dowiemy się płci. :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ayran- super imię Czarus :) ja się śmieje ze mój tak powinien mieć na imię hah , że względu na to ze taki czaruś z niego , ja bym dała Wojciech gdyby tata nie miał tak na imię :D. WOJCIECH JUNIOR nie dam heh,

Ja też się zastanawiałam nad Mia ale W. Jest na nie i tak się wymieniamy imionami ja mówię jakieś on "nieee" on mówi jakieś ja " niee" , musze chyba stara listę wyciągnąć, mi się Klara i Matylda nawet w miarę z moich typów z 1 ciąży , dla chłopca nie mam nic - modlę się o córkę bo dziecko bezimienne zostanie ;)[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry