reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2015' rozpoczęty przez Zor, 23 Czerwiec 2014.

1. Zor

Zor lutówka 2015 :)

Czas na typowania. Macie już wybrane imionka?
    Zawsze chciałam mieć dziewczynkę więc imię wybrane od lat - miała być Julia ale zrobiło się zbyt popularne więc zastanawiam się nad innymi ale wybór trudny bo to na całe życie a i imiona kojarzą się już ze znanymi osobami więc ciężko się zdecydować..

Co do chłopaka mnie się podoba Dominik ale tylko mnie więc zostanę pewnie przegłosowana

Ciekawa jestem, jak to się zmieni
    A jak u Was? Macie już typy?

2. maagsiaa

maagsiaa Fanka BB :)

W pierwszej ciąży miał być Jakub, jednak na prenatalnych w 20tyg okazało się, że będzie dziewczynka, imię wybierałam na szybkiego, by już córcia nie obrażała się, że mówię na Nią Kubuś i wybrałam Milenka :)
    Teraz Kuba odpada, nie wiem dlaczego... Stawiam na Marcin, Igor, Dominik, Filip :) Dla córci nie mam pojęcia, podoba mi się Jagoda, ale pewnie mąż mnie zlinczuje :-D

3. reklama
  4. Mujer

Mujer Fanka BB :)

To ja podobnie, chciałam zawsze Janka, ale zrobiło się zbyt popularne.

Myślimy nad Adasiem i Gabrysią.

Ps. Mój brat ma na imię Dominik :)

Na szczeście nie mamy problemów z Mężem, bo podobają nam się te same imiona :)

5. MadziaSek

MadziaSek Moderator

Mam Mikolaja choc maz chcial Maksa. Wiec zrobienie testu ciazowego 6 grudnia przewazylo ;-)
    Teraz powiedzialam ze jak bedzie dziewczynka to bedzie Zosia, choc zawsze podobalo mi sie Amelka.
    Moje siostry maja: Ignacka, Alusia, Michalinke i Patryka, znajoma ma Leosia :-D

6. AnaJJ

AnaJJ Zaciekawiona BB

Nie mamy planów. Pewnie będzie ja ostatnio na porodówce dyskusja czy Wit czy Witold. Staneło na Wicie bo święty a dziecko powinno mieć dobrego patrona.

7. dorex3

dorex3 Fanka BB :)

hehe z tymi imionami to komedia..... miałam w pierwszj ciąży dużo wybranch imion ale jak się potwierdziło że córka to nagle wszystkie były złe........ usiedliśmy z M. z kalendarzem i wspólnie wybraliśmy Alicję :)

na teraz to moje typy dla dziewczynki: Joanna, Michalina alb Natalia
    a dla chłopca Maks albo Dominik ale kto wie czy nie skończy się jak za pierwszym razem i imię wybierzemy dopiero po połówkowym :-D

8. elunia r.

elunia r. Fanka BB :)

jakoś w pierwszej ciąży temat sam się szybko zamknął. Gdy byliśmy po usg i było pewne że będzie dziewczynka to mąż chciał Elżbietę po mamusi ;);-) ja nie chciałam i tak wyszło może coś po dziadkach...dziadek jest Michał i Ignacy więc Michalina nieee Ignasia....eee nie Iga Iga...popatrzyliśmy i już było ustalone i tak została Iga .
    Teraz nie mam żadnych typów totalnie ale myślę że trudniej będzie..

9. monikamarcina

monikamarcina Fanka BB :)

Ja czekam do rozpoznania plci.. ;) synka mam Pawła ;)

10. reklama
  11. karolina19xm

karolina19xm Fanka BB :)

Ja mam taki "problem" że pracuje w żłobku i prawie każde imię mi się z jakimiś dzieckiem kojarzy hehe jak na razie podoba mi się Maks albo Dawid a dla dziewczynki pojęcia nie mam ;-)

12. Zor

Zor lutówka 2015 :)

Mam podobnie..z tym, że pracowałam w szkole..I jak roboczo rozmyślam nad imionami to mi ciągle jakieś dziecko wyskakuje..więc sprawa utrudniona :p

Poleć forum