reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

Zor

lutówka 2015 :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2014
Postów
1 355
Miasto
Centrum
Czas na typowania. Macie już wybrane imionka?
Zawsze chciałam mieć dziewczynkę więc imię wybrane od lat - miała być Julia ale zrobiło się zbyt popularne więc zastanawiam się nad innymi ale wybór trudny bo to na całe życie [emoji4] a i imiona kojarzą się już ze znanymi osobami więc ciężko się zdecydować..

Co do chłopaka mnie się podoba Dominik ale tylko mnie więc zostanę pewnie przegłosowana [emoji12]

Ciekawa jestem, jak to się zmieni
A jak u Was? Macie już typy?
 
reklama
W pierwszej ciąży miał być Jakub, jednak na prenatalnych w 20tyg okazało się, że będzie dziewczynka, imię wybierałam na szybkiego, by już córcia nie obrażała się, że mówię na Nią Kubuś i wybrałam Milenka :)
Teraz Kuba odpada, nie wiem dlaczego... Stawiam na Marcin, Igor, Dominik, Filip :) Dla córci nie mam pojęcia, podoba mi się Jagoda, ale pewnie mąż mnie zlinczuje :-D
 
To ja podobnie, chciałam zawsze Janka, ale zrobiło się zbyt popularne.

Myślimy nad Adasiem i Gabrysią.

Ps. Mój brat ma na imię Dominik :)

Na szczeście nie mamy problemów z Mężem, bo podobają nam się te same imiona :)
 
Mam Mikolaja choc maz chcial Maksa. Wiec zrobienie testu ciazowego 6 grudnia przewazylo ;-)
Teraz powiedzialam ze jak bedzie dziewczynka to bedzie Zosia, choc zawsze podobalo mi sie Amelka.
Moje siostry maja: Ignacka, Alusia, Michalinke i Patryka, znajoma ma Leosia :-D
 
Nie mamy planów. Pewnie będzie ja ostatnio na porodówce dyskusja czy Wit czy Witold. Staneło na Wicie bo święty a dziecko powinno mieć dobrego patrona.
 
hehe z tymi imionami to komedia..... miałam w pierwszj ciąży dużo wybranch imion ale jak się potwierdziło że córka to nagle wszystkie były złe........ usiedliśmy z M. z kalendarzem i wspólnie wybraliśmy Alicję :)

na teraz to moje typy dla dziewczynki: Joanna, Michalina alb Natalia
a dla chłopca Maks albo Dominik ale kto wie czy nie skończy się jak za pierwszym razem i imię wybierzemy dopiero po połówkowym :-D
 
jakoś w pierwszej ciąży temat sam się szybko zamknął. Gdy byliśmy po usg i było pewne że będzie dziewczynka to mąż chciał Elżbietę po mamusi ;);-) ja nie chciałam i tak wyszło może coś po dziadkach...dziadek jest Michał i Ignacy więc Michalina nieee Ignasia....eee nie Iga Iga...popatrzyliśmy i już było ustalone i tak została Iga .
Teraz nie mam żadnych typów totalnie ale myślę że trudniej będzie..
 
Ja mam taki "problem" że pracuje w żłobku i prawie każde imię mi się z jakimiś dzieckiem kojarzy hehe jak na razie podoba mi się Maks albo Dawid a dla dziewczynki pojęcia nie mam ;-)
 
reklama
Mam podobnie..z tym, że pracowałam w szkole..I jak roboczo rozmyślam nad imionami to mi ciągle jakieś dziecko wyskakuje..więc sprawa utrudniona :p
 
Do góry