reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

reklama
a ja kocham imie Basia :-) i od razu mam Made w głowie :-)

i jak sobie tak pomysle o tym imieniu to widze mała sliczna dziewczynke z kreconymi włosami oczami aniołka umorusana cała w czekoladzie i stajacą nad nia mamą (Made) mówiacą stanowczym głosem Barbaro, przeciez Ci nie wolno :-)

to musi byc super rozkoszny łobuz :-)
 
Dorota i Barbara sa twardsze brzmieniowo, stad wiekszosci podoba sie Dominika. Taka moja krotka analiza :D Mi sie osobiscie podobaja bardziej wyraziste imiona, starsza corka ma na imie Kinga.
 
Drago Lowe <3 też tak właśnie to sobie to wyobrażam :D

Z tamtego zestawu z oczywistych względów Barbara dla mnie faworyt, a tak poza tym to Dominika jest ekstra :D
 
no to mam 3 Dominiki do 2 Basie Myślę dalej dziekuje dziewczyny

Teraz poczekam na męża decyzje jak on nie zdecyduje to sama podejmę decyzje
 
ja też dorzucę swój głos za Dominiką tym bardziej, że chciałam dać Patrykowi Andrzejowi Balbinie męską wersję tego imienia.. czyli Dominik :) ale mąż się nie zgodził.. i nie chciał o tym słyszeć :p
 
U mnie totalny brak pomysłu na imię. Na razie mówię 'mała' bo mi wszystkie babskie imiona w rodzinie ukradli. Moje faworytki czyli Martynka i Emilka zajęte :'( teraz negocjuje z malzem Milenke albo Edytke kontra jego Dominika. Jeszcze jest tradycyjna Ania ale to tak na wszelkie wypadek. Synek chce Lole... jak w bajce.
 
reklama
Do góry