reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych lutowych dzieciaków

reklama
A mi ostatnio wpadło w ucho Pola dla dziewczynki, a z Maksem jednak pewna nie jestem za bardzo oklepane ;) chcemy polskie imię ale mniej spotykane ale jeszcze mamy dużo czasu i na pewno milion razy zmienię zdanie hehe
 
Ja mam taki "problem" że pracuje w żłobku i prawie każde imię mi się z jakimiś dzieckiem kojarzy

mam to samo (pracuję w przedszkolu), dlatego większość imion odpadła w przedbiegach

dla chłopca mamy wybrane Leonard, dla dziewczynki mąż chciałby Tamara (po jego babci), ale nie jestem zwolenniczką nazywania dzieci "po kimś", a poza tym jego siostra cioteczna nazwała tak swoją córcieę, która teraz ma trochę ponad rok; później chcieliśmy Łucję, ale przyjaciółka mojego męża jakiś miesiąc temu urodziła dziewczynkę i tak ją nazwała, teraz się wahamy pomiędzy Klara a Milena, było coś o Kalinie też przebąkiwane :p
 
u nas na 70% będzie chłopiec.. zawsze chciałam dziewczynkę no ale.. byleby tylko zdrowe było :)
ja mam 6 typów męskich imion.. ale oczywiście żadne tatusiowi się nie podoba :p Wybrał 3, które nie podobają się mnie.. ale przez niego wszyscy znajomi z wyjazdu wakacyjnego zwracają mi się do brzucha per. Andrzej co mnie strasznie denerwuje.. bo niby tatuś wybrał sobie takie na bierzmowaniu ale teraz kojarzy mu się głównie z jakimś głupim filmikiem na youtube o Andrzeju co się denerwował bo mu jakiś czołg przestawili czy coś?? :no:
 
Koshka, ja bym nie rezygnowała z imienia, bo córka przyjaciółki ma, a Łucja to bardzo ładne imię. My patrzymy żeby w rodzinie się nie powtarzało i było mniej popularne żeby na placu się 5 o takim samym imieniu nie spotkała ;-)
 
u nas po ostatnich rozmowach stanęło na tym że jak będzie dziewczynka to będzie Joanna a jak chłopiec to Miłosz (chociaż chciałam bez polskich znaków ale nic innego mi się nie podoba):tak:
 
reklama
Do góry