reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

reklama
Szkrabek, Witek się tylko mnie podoba, nikomu innemu :-(. Mężowi, rodzicom, teściom... no nikomu. O ile mąż nad Marcelem "jeszcze może pomyśleć" tak o Witoldzie nie chce słyszeć.
 
Im bliżej końca dostaje coraz wiekszego metliku w głowie bo przybywa mi opcji imion. Nie wiem już czy Oliwia, Liliana czy Maja a mąż mi nie ułatwia:sorry::eek:
 
Może tak bedzie;-) Akurat te wszystkie trzy imiona zrobiły sie popularne ale nie wybieram ze wzgledu na mode tylko bardzo mi sie podobają:happy:
 
Dzag82 wolalabym Witek niz Marcel bo mi sie źle kojarzy. U nas imie nie wybrane :0.
Askw12 moja córka ma oliwia na drugie i bardzo jej sie podoba, tylko jeszcze nie kojarzy ze to jej drugie imię ;), przy corce tez nad lilka bym sie zastanawiała, pewno dla córki by szybciej poszło.
 
reklama
To jeszcze ja dopisuje swoja Igę do listy :) zawsze mówiłam ze bedzie Milena jak bedzie córcia ale teraz jakos mi sie odmieniło i juz od dawna do brzuszka mówimy Iguś :)
 
Do góry