reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

reklama
Ale fajnie, że już 2 Sary :) na mnie tak mówili wszyscy znajomi przez całe liceum i studia. Bardzo lubiłam Sare ;) bardziej niż swoje prawdziwe imię. Przy pierwszej córce myślałam o tym imieniu jednak mąż się wahał ;) teraz mąz nalega żeby była Sara ;)

Wiec u nas:
Dziewczynka: Sara
Chłopiec: Adaś (ja), Krzyś (mąż).
 
Zszdroszcze osoba ktore juz choc jedno imie maja wbrane. Ja bym juz chciala wiedziec jak mowic do brzucha juz sie przyzwyczajsc do Poli, Kingi, Sary albo Dawida czy Dariusza. A moj caly czas ze za wczesnie i wszystko jest zle.
 
Ja z moim mężem jeśli rozmawiamy z naszym maluszkiem mówimy do niego Lothar. Oboje nastawiliśmy się na chłopca. Rodzina jak pytają czy rozmawiamy o ciąży to tez pyta a co u Lotharka :-) tak więc co do chłopca nie mamy wątpliwość, że będzie Lothar Mateusz.
Niestety dla dziewczynki nie mamy żadnej wspólnej koncepcji. Mnie się podoba Tosia (Antonina) ale mój mąż reaguje prawie histeria na to imię wiec nie przejdzie, a ja neguje wszystkie jego propozycje wiec sytuacja patowa :crazy:
 
Witajcie.
Nie wiem jak u Was, ale ja z mezem nie potrafie ani jednego imienia podac, ktore by sie nam wspolnie podobalo.

Mam nadzieje ze bedziecie dla nas inspiracja.

Ja jestem za Sara, Kinga, Oliwia
Maz Natalia i Basia

Ja- Krystian, Dariusz, Dawid, Oliwier
Maz - brak jakiegokolwiek typu ale wszystko jest be :)
W pierwszych dwoch ciazach do brzucha mowilam Alicja...az do rozpoznania plci.
Potem byly dwie wojny o imię dla syna.
U nas podzialalo wykreslanie z listy wszystkich imion tych na ktore bylo veto.
Tym razem imie meskie wybralismy bardzo wczesnie zeby zwiekszyc szanse na dziewczynke:happy: oczywiscie jesli sie lekarz nie pomylil bedzie Alicja
 
Emilia-tu nawet dyskusji nie było bo bardzo nam się podoba. Z chłopcem już gorzej... Ja chcę Hubert a mój mąż coś kręci o Włodzimierzu ale udaje ze nie słyszę ;)
 
witajcie. U nas dla córki imię wybrane . Będzie Laura. Z imieniem dla syna będzie gorzej. Ja się uparłam na Leona. Mąż zdecydowanie odrzuca to imię. I masz babo placek. Ja jeszcze myslałam o Tymonie lub Tobiaszu. Ale na razie będę nakręcać męża na Leona :D
 
reklama
Pigula ja tez mysle o Hubercie, tylko jak to zdrobnic?

Tolavolinka a to imię to jakie ma pochodzenie? Mieszkacie za granica?
 
Do góry