reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

reklama
Podoba mi sie jeszcze pare imion ale nie chcialabym dublowac po rodzinie i sasiadach.
Dla dziewczynki to pewno Hania, julka, m pytal czy Małgosia mogła by być :), jeszcze pare mi wpadlo w oko, jak przegladalam, choc przy poprzedniej córce to sie zdecydowac nie moglam :).
 
Ostatnia edycja:
Piguła, zozzolka, na Śląsku Hubert to jeszcze Bercik :-).
U nas imię dla dziewczynki czeka już od kilku lat. Maja Róża. To już taka nasza wirtualna córcia :-p.
Ja się nie uda z dziewczynką, to z pierwszym imieniem będzie kłopot, bo jedno jedyne najlepsze :rolleyes2: dla chłopaka już wybrane i nadane - starszak to Tymon. Mnie się podoba Witold, Karol, Konrad (tylko boję się zrobnienia Kondziu - błeeee, więc chyba jednak się nie zdecyduję), może Jakub, Michał. Jeszcze kilka by się znalazło, ale najczęściej nie podobają się mężowi :-p. Jednak na tą chwilę, jeśli Fasolka okaże się chłopcem, to będę walczyła o Wicia. Drugie imię to na pewno będzie Wawrzyniec.
 
U nas decyzja wstepnie podjeta :-) Dziewczynka miala byc Maja ale wczoraj na festynie pewien pan xawolal swoja coreczke imeniem Inga i ... zakochalismy sie oboje :-) tak wiec bedzie Inga. A chlopiec bezsprzecznir bedzie Milosz :-)
Na drugie dostana tak jak mialo sie nazywac ich nienarodzone rodzenstwo bo ktos kiedys fajnie powiedzial ze dzieci nie umieraja tylko zmieniaja date przyjscia na swiat. Wiec nasze malenstwo bedzie miec czastke nich. Czyli bedzie Inga Aniela lub Milosz Antoś. :-)
 
Co myslicie o Agnieszce? Moj wpadl na taki pomysl - nie wiem co o tym myslec. Bardzo lubie "sz" w imionach. Agnieszka taka chyba starodawns juz co?

Obcojezyczne imiona b. Mi sie podobaja z "sz". Sheldon, Ashley, albo ostatnio ksiezniczka Charlotta. Och cudowne. Nie dam takiego jednak dziecku.

Znacie imiona zenskie z "sz"? Oprocz nataszy nic nie moge innego wymyslec.
 
Agnieszka to bardzo ładne imię:) i bardzo ładnie można je zdrobniać...

Ja przyznaję, że u mnie królują imiona na "L": Laura, Lena, Lidia (najprawdpodobniej dziewczynka), co do chłopca to jeszcze nie mam pomysłu... Ale jakby się tak okazało, to pewnie łatwiej mi będzie coś wymyślić...
A to imię na L? Moje panieńskie nazwisko było na L, moja Mama dała bratu też imię na L... Może to rodzinne jest:)
 
Sama mam ma imię Agnieszka ;) osobiście najbardziej lubię jak ktoś do mnie mówi Aga, Agusia już nie koniecznie ;) a już nie znoszę jak ktoś mówi Agniecha... wrrr

my wciąż mamy kłopot z imionami. Od kiedy na usg lekarz powiedział, że to chłopczyk wertujemy główne te imiona i póki co podoba nam się np Mikołaj, Miłosz lub Witold.
 
reklama
Laura i Lidia sliczne. Lena mi sie juz mniej podoba.
Co do imion meskich tez jestem w kropce. Witold -mam kolege Witka bardzo sympatyczny, wesoly rozgadany dusza towazystwa dzieki niemu to imie nawet mi sie podoba :) jednak gdy go poznalam i powiedzial czesc jestem Witek. To sie smialam 3 dni. Mialam 14 lat i dziwilo mnie to imie strasznie.
 
Do góry