reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

Qrcze ale wam zazdroszcze ze macie takie pole do popisu z imionami :tak: My mamy bardzo truddne ,dlugie ,2 czlonowe nazwisko i ciezko cos wybrac :-(

aleeeee... wtepnie bedzie Nikodem (dlugie ale cholernie mi sie podoba :-D) opcjonalnie Natan a dziewczynka na 1000 procent Iga !!!
 
reklama
Nasz synek będzie miał drugie imię po tatusiu. Mąż nie chciał drugiego, ale jak usłyszał moją propozycję to zrobił się dumny taki i się bardzo ucieszył z pomysłu :-) Wszystko razem ładnie się komponuje. Z racji długiego i skomplikowanego nazwiska imiona dla dzieci wybraliśmy krótkie. Aha...Bardzo podoba mi się jeszcze Adam, ale jest już w rodzinie i wśród znajomych.
 
My tez dalismy synowi drugie imie po tacie. I teraz jak urodzi sie drugi syn to jak to ugryzc. Moj sie smieje ze damy drugiemu drugie imie po pierwszym hehehe. A ja jestem za tym zeby drugi tez dostal imie po tacie i beda miec oba takie samo :)
Jak dziewczynka to dam po mnie hehe

Ryszarda.... hmmm chyba juz wole Alekszandre hahahahaha
Moja siostra zaklepala sobie Urszule juz rok temu jak w ciazy byla nie zrobie jej tego i nie wezme uli. (Tez ma chlopca).
 
Porannakawa my tezmamy dlugie nazwisko, co nie przeszkodzilo dac córce na imie Aleksandra, synowi chcualabym dac tez cos nirmaknego typu Krzyś, tylko sasiada many z ktorym ola sie bawi, adas tez ladnie ale juz duzo u nas.
Witek tez fajne, mnie nie śmieszy, tez chce imie na każdy etap życia.
Czekam może tu padnie jakieś co mnie urzeknie.
 
Agnieszka to bardzo ładne imię:) i bardzo ładnie można je zdrobniać...

Ja przyznaję, że u mnie królują imiona na "L": Laura, Lena, Lidia (najprawdpodobniej dziewczynka), co do chłopca to jeszcze nie mam pomysłu... Ale jakby się tak okazało, to pewnie łatwiej mi będzie coś wymyślić...
A to imię na L? Moje panieńskie nazwisko było na L, moja Mama dała bratu też imię na L... Może to rodzinne jest:)

Hej, nie znamy sie ale podczytuję was. Date mam na początek stycznia ale może sie tez zdarzyć końcówka grudnia! Jeśli chodzi o imię na L tez myśle o dziewczynce na L bo jeśli bedzie chłopak to odziedziczy imię po swoim dziadku taka włoska tradycja czyli Rocco a dziewcZynka podoba mi sie Larissa i Lara, Lia, Livia, Luana
 
Qrcze ale wam zazdroszcze ze macie takie pole do popisu z imionami :tak: My mamy bardzo truddne ,dlugie ,2 czlonowe nazwisko i ciezko cos wybrac :-(

aleeeee... wtepnie bedzie Nikodem (dlugie ale cholernie mi sie podoba :-D) opcjonalnie Natan a dziewczynka na 1000 procent Iga !!!

Dobry wybór Iga! Super mi sie żyje z tym
Imieniem! Mam trudne i długie nazwisko i Iga bardzo pasuje !
 
Dzisiaj wpadlo mi do glowy nastepne imie Ewelina.
Tylko mysl ze beda ja nazywac "Ewka" mnie odstrasza, u mnie na osiedlu byly dwie eweliny i obie tak nazywano a u Was? Jak je zdrabniano?
 
AlfaBeta - u mnie zdrabniali Ewelinka - miałam dwie Eweliny w klasie więc wiem z pierwszej ręki - Ewka to raczej na Ewę tylko słyszałam takie wołanie.


U nas problem z imieniem - dla dziewczynki miała być Eliza bądź Liliana (Lilka) - wcześniej myślałam tez o Laurze i Ewie.
Dla chłopca - mamy problem - miał być już Konstanty, Dawid, Przemek, Ksawery - ale teraz już żadne nam się nie podoba.
Mój syn ostatnio powiedział byśmy nazwali mu brata Stanisław - bo on by chciał do niego mówić Stachu :-D Mój dziadek był Stanisław, więc mojej mamie na pewno by się spodobało - ale mi się nie podoba, więc odpada. Ale młody mnie rozwalił :-) STACHU - hahaha.
 
reklama
Do góry