reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

Ewelinka i Ewela ladne zdrobienia dzieki za odp. Moj oczywiscie na nie bo ma mame Ewe i byloby podobnie. Szukam imienia dalej...
Stachu hehehe faktycznie rozbrajajace :) z Twoich meskich imion - Dawid i Przemek bardzo fajnie.
 
reklama
AlfaBeta pisze:
Dzisiaj wpadlo mi do glowy nastepne imie Ewelina.
Tylko mysl ze beda ja nazywac "Ewka" mnie odstrasza, u mnie na osiedlu byly dwie eweliny i obie tak nazywano a u Was? Jak je zdrabniano?
Mniej więcej w moim roczniku było dużo Ewelin. Te fajne nazywaliśmy Ewela, a te mniej fajne Ewka lub oficjalnie Ewelina :p.
Szkrabek, ja Przemka brałam pod uwagę przy pierwszym synu. Bardzo mi się podoba, choć Przemysław już mniej :p. ALe mąż oczywiście odrzucił. Mnie się nadal podoba :-) Imię normalne i jest pewne, że nie będzie tak wołane co trzecie dziecko na placu zabaw albo w szkole.
My dalej walczymy :-p. Ja chcę nadal Witka, mężowi podobają się dziwne imiona typu Gniewko, Lech :baffled:. Ale wspólnie myślimy też nad Cezarym. Tylko mnie Witek bardziej będzie pasował do drugiego imienia i nazwiska, więc będę walczyć jak lwica :-D.
 
Mi też się podoba Gniewko ale na kwietniówkach mieliśmy nawiedzoną mamę która szkraba właśnie tak nazwała i na długo mi popsuła stosunek do tego imienia.
 
Ale tego nie ma jak zdrobnić sensownie ;-) No nie wiem, dla mnie jednak dziwne, tak jak dla innych Witek ;-). I nie do każdej osoby będzie pasowało, bo dla mnie to takie artystyczne imię. Gdybym wiedziała że zostanie twórcą w jakiejś dziedzinie, to czemu nie... Jakiś reżyser, projektant mody... Ale mechanik samochodowy albo wózkowy Gniewko? :p
 
Dzag niesamowita jesteś. Mi się podoba Witek, Witold ładnie a i zdrobnienie jest. A od Gniewosza to wszystko mi się z gniewem kojarzy. Czy to jest w ogóle poprawna forma to co napisałam?
 
Cześć elffica:) Gabrysia to bardzo ładne imię. Teraz w ogóle wraca się do nadawania takich imion jak Hanna,Zofia,a wśród chłopców np. Jan,Antoni,Stanisław. Lepsze to od tych imion obcojęzycznych.
 
Fajnie ze macue jakies typy, ja dla chlopca nie mam żadnych, jakos nic we mnie nie uderza, szukam, szukam i nic. Co by może i bylo to zdrobnienie niebardzo mi podchodzi, az po nocach mi sie sni ze trzeba wybrać coś, boczas leci :/.
 
reklama
Do góry