reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
natusiaMa - Michalina to też Michasia - miałam w klasie koleżankę której imię właściwie wszyscy tak zdrabniali i bardziej jej się podobało niż Miśka
tusienka - postaw mężowi ultimatum - albo Julian albo Juliusz... hihi

a ja jakoś nie mam żadnego konkretnego pomysłu, mój maż wybrał na razie dla dziewczynki Alicja i bardzo mi się podoba

a z ciekawych damskich imion to w liceum chodziłam do klasy z: Michaliną, marceliną, Marleną, Mileną, Mariolą i dwoma Małgorzatami - serio serio... taki jakiś skład się ułożył na M
 
Przez "j"? Mój Benio to Beniamin, tyle że przez "i" - po polskiemu;-) Gdybyście tak nazwali swego syna, to byłabyś pierwszą osobą, którą znam posiadającą dziecko o imieniu Benio:tak: Oczywiście z Polski, bo tutaj Bendżaminów na pęczki:-D

Ja mam znajomego Benka :p Fajny chlopak, a czy Benjamin czy Beniamin to niewazne bo malzonek i tak sie nie zgadza :/ pfff co za facet!!!
 
A mój mąż upiera sie przy Jasiu..już w 1 ciąży były o to kłótnie..na szczescie urodziła sie dziewczynka. Chce na czesc swojego dziadka..ale po moim trupie:cool:
dla chłopca nie podoba mi się żadne imie...może Filip..ale może..
dla dziewczynek też nie wiem, myślałam nad Olgą, Nataszą..mój P wymyslił Adę. Jeszcze mamy trochę czasu. JAk bedzie córa to dojdziemy do porozumienia, gorzej z synem..a jakoś czuję, ze to bedzie chłopak..
Nie lubię takich oklepanych imion..takze szukam czegoś innego, ale nie typu Brajan;-)​
 
a my zanim zaszłam w ciąże to myśleliśmy o imieniu dla chłopca TYMOTEUSZ a dla dziewczynki MAJA lub HANIA - chociaż mężowi się nie podoba i mówi że mu się podoba TOSIA tylko już w całości to nie bardzo ANTONINA
 
reklama
Dosia sprawdziłam ten link i co do mojego imienia mój horoskop pasuje :)
A dla naszego maluszka tez tzn dla chłopca mamy Gabriel Franciszek a dla dziewczynki Aleksandra :)
 
Do góry