reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

ja też żyję z nadzieją ze imię Milenka sprawdzi sie u mojej małej kruszynki bo Nikolka to całkowita indywidualistka i lubi sobie porządzić:) może Milenka będzie taka łagodniejsza :):):)czas pokaże :):):):):)

kacha Laura Mia bardzo mi sie podoba:) chyba ten zestaw imion ładniejszy nawet od wcześniejszego:):):)
 
reklama
Dziuba, zdrobnienie zapewne będzie Laurka, chociaż znając nas i tak wymyślimy jakieś domowe zdrobnienie ;-) Jessica jest w domu Dziunią, a Oliś Preziem, albo Szefciem :-D
 
Kacha, a gdzie Mia Ella? :-)
Laura, ładnie!! Ale miała być Mia (pierwsze)!!
Ale Laura też ładnie :-)
Ale ta Mia, to taaaakie słodkie imie...
 
Kacha dobrze że zdążyliście zmienić imię przed narodzinami ;-) Jeśli jesteście przekonani do wyboru to ok, chociaż mi też Mia się podoba bardzo :-)

Nam też ostatnio przyszło do głowy czy na pewno Maksiu to właściwe imię ale otworzyliśmy jakaś internetową ksiegę imion i chociaż podobały nam się też inne to jednak tak jakoś już nie pasowało. Jak się od kilku miesięcy mówi do brzucha Maksiu to trudno teraz nagle mówić inaczej więc w 100% jesteśmy pewni że nasz synek to po prostu Maksymilian i nie może być mowy o zmianie :-)
 
Michalina ładnie :) kurcze, my wciąż mamy jedno imię. Drugie chciałam żeby było jakieś znaczące, ale po mnie nie dostanie bo Martyna ma przez panią w urzędzie Natalia na drugie, a po babciach (lub mojej ukochanej babci) musiałaby być Teresa, Sabina lub Rozalia, a to mi się średnio widzi :/ więc chyba pozostanie po prostu Milenka :)
 
reklama
Do góry