reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

natusiaMa

Październikowe mamy'08
Dołączył(a)
19 Luty 2008
Postów
2 070
Miasto
Wrocław
Tutaj możemy się pochwalić propozycjami na imiona naszych dzieciaczków.:tak:
Zapewne większość z nas nie ma jeszcze wybranych imion, a te już wybrane często do porodu zmieniają się nie raz:-D

My narazie wymyśliliśmy Michalina i Wojtuś:-)
Ciekawe czy się nam zmieni:-D
 
reklama
u nas jak chlopak to Mikołaj Aleksander a dziewczynka to jeszcze nie wiemy, mi sie Jagoda podoba, musze tylko meza przekonac:-)

Natusia Michalina mi sie jakos nie widzi jako Michalina, ale juz zdrobnienie "Miśka" jest super:-)
 
My dla dziewczynki mamy wybrane Łucja Anastazja, a dla chłopca... Tu jest mały problem, bo kiedyś wymyśliłam Cyprian, a teraz mi się odmieniło i chciałabym dać Julian. Niestety szanowny Małż mój o Julku nie chce słyszeć i woli Cypriana. Tak czy inaczej na drugie będzie miał Emmanuel:-) A z pierwszym to się chyba do porodu dogadamy...;-)
 
Tak to jest z tymi naszymi mężami:-p
Mi się bardzo podoba Hanna a M nie chce się przekonać. Narazie wspólnie uradziliśmy Michalinę ale mamy jeszcze kilka miesięcy...:tak:
 
paula no widzisz, super watek :)

My narazie ustatlilismy (jeszcze przed ciaza) ze bedzie MAJA i MACIUŚ ale imie meskie zmieniamy co chwile wiec pewnie jeszcze bedziemy walczyc :p
 
fenulka - nie zostawiaj tak zupełnie decyzji małżowi, bo Ci wymyśli jakiegoś Władysława czy Bolesława i co wtedy??

tusienka - to może ani Cyprian ani Julek, szukajcie dalej, tak żeby się Wam obojgu podobało!!

mi się Wojtek też podoba, ale S stwierdził że NIE, więc na razie stoi na Arturze albo Adrianie, chociaż już nie wiem, sama imiona wymyślam a po chwili przestają mi się podobać...

a dla dziewczynki wszystkie Wasze propozycje są fajne, i Maja, i Michalina, i Hania (na to ostatnie S się nie zgodzi), ja obstaję przy DOMINICE, chociaż muszę pogadać z kuzynką bo jak była w ciąży to chciała Dominikę, urodził się chłopiec, więc się zapytam czy może nie chciałaby drugiego dziecka, to nie będę jej zabierać pomysłu... ale Dominika byłoby super!
 
Tak, Hania to bardzo ładne imię ( tak ma moja córeczka) Mam nadzieję że teraz też będzie dziewczynka i będzie Zuzia
Podoba mi się też Michalinka, chciałam tak dać ale mój mąż się nie zgodził. A dla cłopca to nie wiem, może Nataniel
 
Dziuba póki co powiercę Małżowi dziurę w brzuchu tym Julkiem, a nóż przemówię mu do rozsądku. A jak nie, to pewnie zostanie Cyprian, w końcu sama je kiedyś wymyśliłam :sorry2:

Magada*** Nataniel ślicznie (wersja Natanael mi ostatnio chodzi po głowie), jak się doczekam 3 syna to na bank tak dostanie na imię:tak:
 
reklama
Mnie tez sie podobala HANIA ale moj maz stwierdzil po pewnym czasie, ze nie bo jego kolezanka z pracy urodzila coreczke i HANIA jej dali na imie i szukal innego....
A mnie sie jeszcze BENIO podoba ale oczywiscie.... malzonek jest na NIE:/ pfff te chlopy :/

A imiona typu Jasio Franek Jozef, Tadeusz.... jakos mi sie z dziadkami kojarza a nie z malyumi dziecmi ;p
 
Do góry