reklama

Imiona naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2014' rozpoczęty przez Dorota.D, 28 Marzec 2014.

1. Dorota.D

Dorota.D Fanka BB :)

Pewnie większość z Was już się zastanawia nad imieniem dla maleństwa. My również ;) Codzienie padają jakieś propozycje. Jak mnie się podoba to mężowi nie, jak on coś zaproponuje to znowu ja kręcę nosem. Wy też macie takie dylematy?? Z pierwszym dzieckiem nie było takiego problemu. Miała być Martynka i jest :) Na chłopca nie było zbytnio koncepcji i od biedy miał być Aleksander. Teraz wymyśliłam Elenkę, ale mężowi się nie podba. W końcu jakoś wspólnie ustaliliśmy, że dziewczynka będzie Antonina, a chłopiec Wiktor. A mnie dalej podoba się bardziej Elenka....

2. kejta

kejta Zaciekawiona BB

My już dawno wybraliśmy: Tymon oraz Edyta :)

3. reklama
  4. Madziuella81

Madziuella81 Zaangażowana w BB

U nas pierwsza miała być Klaudia, Patrycja albo Antoś..... Ale jak mała się urodził to stwierdziłam, że będzie Ula (Urszula).....

Natomiast teraz będzie Alicja albo Maciej....

5. pscółka i spółka

pscółka i spółka Fanka BB :)

Madziuella - Alicja, piękne imię. Niestety moja siostra już mi podebrała, a jej Alusia, Alutka jest nieziemska. Szymek co prawda ma kuzyna także Szymona, ale nie potrafiliśmy się powstrzymać:-D Teraz jeśli będzie chłopak to Mateusz Stanisław. Dla dziewczynki po raz kolejny nie mamy:confused: Inna sprawa, że jak będzie dziewczynka to na drugie będzie miała po którejś babci (losujemy kostką:-D) czyli Aniela lub Józefa;-)

6. kotulcia

kotulcia Fanka BB :)

U nas mamy imie tylko dla dziewczynki - juz jak w ciazy z synem bylam to mi sie to imie podobalo:) Zreszta pisalam ze mam przeczucia ze to bedzie ona:p Najwyzej pozniej sie bedziemy martwic:p A wiec imie wybrane to Nadia :) A na drugie Natalia :)

7. Czarna_85

Czarna_85 Fanka BB :)

Chłopiec bezsprzecznie Ksawery a dziewczynka może Julita, ale to jeszcze nie pewne, Zosia też mi się podoba ale ostatnio ich dużo. Obstawiamy jednak że będzie chłopiec (dziś przecież mi się przyśnił ;-)) więc raczej problemu nie powinno być.

8. Emilia S

Emilia S Fanka BB :)

My na dziewczynke jestesmy zdecydowani na 100% Kaja, a na chlopaka juz sama nie wiem, podobalo mi sie bardzo imie Bruno ale odkad jestem w ciazy jakos mi przechodzi to lubienie ;) Maks mi sie podoba ale juz Maksymilian nie bardzo pasue do naszego dlugiego nazwiska ;-)

9. Madzia93

Madzia93 Fanka BB :)

Ja od zawsze marzyłam,ze jak będę mieć córkę dam jej Nikola.
    Teraz jeszcze podobaja mi się Lena,Milena
    A dla chłopca jakoś brak,ciężko aby mi się coś spodobało tak w 100%

10. reklama
  11. marrika29

marrika29 Fanka BB :)

U nas tylko dla chłopaka imię wymyślone. Z córką też miałam tylko dla chłopaka więc kto wie czy sytuacja się nie powtórzy :-) chłopak będzie Dorian. Dla dziewczyn podają mi się Aurelia, Dalia, Inga, Łucja i Liliana ale żadne jakoś szału nie robi :-)

12. magdus92

magdus92 Fanka BB :)

U nas bedzie albo Anastazja albo Gabriel :)

Poleć forum