reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków

Dorota.D

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2014
Postów
183
Pewnie większość z Was już się zastanawia nad imieniem dla maleństwa. My również ;) Codzienie padają jakieś propozycje. Jak mnie się podoba to mężowi nie, jak on coś zaproponuje to znowu ja kręcę nosem. Wy też macie takie dylematy?? Z pierwszym dzieckiem nie było takiego problemu. Miała być Martynka i jest :) Na chłopca nie było zbytnio koncepcji i od biedy miał być Aleksander. Teraz wymyśliłam Elenkę, ale mężowi się nie podba. W końcu jakoś wspólnie ustaliliśmy, że dziewczynka będzie Antonina, a chłopiec Wiktor. A mnie dalej podoba się bardziej Elenka....
 
reklama
U nas pierwsza miała być Klaudia, Patrycja albo Antoś..... Ale jak mała się urodził to stwierdziłam, że będzie Ula (Urszula).....

Natomiast teraz będzie Alicja albo Maciej....
 
Madziuella - Alicja, piękne imię. Niestety moja siostra już mi podebrała, a jej Alusia, Alutka jest nieziemska. Szymek co prawda ma kuzyna także Szymona, ale nie potrafiliśmy się powstrzymać:-D Teraz jeśli będzie chłopak to Mateusz Stanisław. Dla dziewczynki po raz kolejny nie mamy:confused: Inna sprawa, że jak będzie dziewczynka to na drugie będzie miała po którejś babci (losujemy kostką:-D) czyli Aniela lub Józefa;-)
 
U nas mamy imie tylko dla dziewczynki - juz jak w ciazy z synem bylam to mi sie to imie podobalo:) Zreszta pisalam ze mam przeczucia ze to bedzie ona:p Najwyzej pozniej sie bedziemy martwic:p A wiec imie wybrane to Nadia :) A na drugie Natalia :)
 
Chłopiec bezsprzecznie Ksawery a dziewczynka może Julita, ale to jeszcze nie pewne, Zosia też mi się podoba ale ostatnio ich dużo. Obstawiamy jednak że będzie chłopiec (dziś przecież mi się przyśnił ;-)) więc raczej problemu nie powinno być.
 
My na dziewczynke jestesmy zdecydowani na 100% Kaja, a na chlopaka juz sama nie wiem, podobalo mi sie bardzo imie Bruno ale odkad jestem w ciazy jakos mi przechodzi to lubienie ;) Maks mi sie podoba ale juz Maksymilian nie bardzo pasue do naszego dlugiego nazwiska ;-)
 
Ja od zawsze marzyłam,ze jak będę mieć córkę dam jej Nikola.
Teraz jeszcze podobaja mi się Lena,Milena
A dla chłopca jakoś brak,ciężko aby mi się coś spodobało tak w 100%
 
U nas tylko dla chłopaka imię wymyślone. Z córką też miałam tylko dla chłopaka więc kto wie czy sytuacja się nie powtórzy :-) chłopak będzie Dorian. Dla dziewczyn podają mi się Aurelia, Dalia, Inga, Łucja i Liliana ale żadne jakoś szału nie robi :-)
 
reklama
Do góry