reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków

Zauwazylam że nikt nie wymienił Tobiasza ;) co myślicie o tym imieniu? Mi od początku ciąży chodzi po głowie właśnie to imię, ale luby nie daje się przekonać. :/ póki co oboje zdecydowaliśmy że będzie Stanisław Antonii, ale mimo wszystko debaty trwają: )
 
reklama
Zauwazylam że nikt nie wymienił Tobiasza ;) co myślicie o tym imieniu? Mi od początku ciąży chodzi po głowie właśnie to imię, ale luby nie daje się przekonać. :/ póki co oboje zdecydowaliśmy że będzie Stanisław Antonii, ale mimo wszystko debaty trwają: )

Każdy daję jakie mu się podoba,to jest indywidualna sprawa ;)
 
Ewelinaanna1992, ja zawsze chciałam mieć Filipa i Julke, jeszcze przez sentyment z dzieciństwa Emil. No ale że spodziewamy się dziewczynki to będzie Julia a druga opcją była Izabela. Jakby był to chłopak to byłby Juliusz - imię wybrane przez mojego partnera.
 
Debaty dobiegły końca, mogę się pochwalić że jeśli dobrze pójdzie to za trzy tyg. będę miała małego Juliana w domku: ) co najzabawniejsze od kiedy wiedziałam że mam pod serduszkiem malenstwo to imię stało na pierwszym miejscu, jednak luby stanowczo zaprotestował bo niby niesamowicie mu się nie podobało . Niedawno jak znów się zastanawialiśmy nad imieniem sam zaproponował Julka ;-)
 
u nas podobnie, bo ja od początku chciałam Hanię, a mojemu m strasznie sie nie podobało. Miała być Martynka a teraz mąż powiedział że Hania jakoś mu tak pasuje. a wiec myślę że zostanie po mojemu :)

Pscółka, Mateuszek bardzo ładnie :)
 
reklama
Do góry