reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków ;)

Nam narazie lekarz ujawnił dziewczynkę w usg ale jeszcze nie ma pewności mi sie bardzo podoba imię Anastazja ale jego znaczenie mnie przeraża znaczy zmartwychwstala , wskrzeszona :(
 
reklama
Dziewczyny, fajnie, że macie już powybierane imiona... Ja chciałam dla córki Zuza, ale będzie synek i mam kłopot. Tak samo jak przy pierwszej ciąży tak i teraz jak przeglądam imiona w kalendarzu to żadne mi się nie podoba tak bardzo, żeby je wybrać. Mój mąż chce Ignacego (taka propozycja od mojej siostry była dla naszego pierwszego synka - a teraz mąż żałuje że się na te imię nie skusiliśmy). A ja nie wiem... może Janek (Jan)...
 
Mnie się bardzo podoba od zawsze Sara i myślę że tak nazwiemy dziewczynkę, a dla chłopca to albo Marcel albo Maksiu, tylko Maksymilian to trochę przydługie a do tego nie krótkie nazwisko... Więc musi być Sara i koniec
 
Ja tam dalej pojęcia nie mam. Nie umiem myśleć nad imieniem,kiedy nie znam płci :p

Kamilka mi się podoba Maksiu,ale przy pełnej formie Maksym ;)
 
oooo nie tylko nie Marian ;-)
/My dla chłopca to chyba mamy Jakub, ale też widzi mi się Nikodem - mąż nie przekonany.
Dla dziewczynki hmm,,, i tu problem, więc oby biło serducho malego mężczyzny ;]
 
mitemil - ja teraz też nie chcę wybrać jednego z najpopularniejszych imion. Długo myśleliśmy nad imieniem dla Kuby i jak wymyśliłam to bardzo się wszystkim spodobało. Dopiero później się dowiedziałam, że to tak popularne imię... Ale nie wymyśliłam nic innego i został Jakub. Teraz chcę bardziej wyszukane imię, ale na razie żadne mi się nie podoba.
 
reklama
Moja Martyna miała być Klaudia, a decyzję o zmianie imienia podjęliśmy na porodówce między skurczami :-D Dopiero po paru miesiącach zobaczyłam, że jest w 20'ce najpopularniejszych imion :zawstydzona/y:
 
Do góry