reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych pociech!

my raczej damy drugie imie, bo u nas wszystkie dzieciaki maja po dwa, ale narazie musimy pierwsze ustalic hehe
moje rodzenstwo ma imiona po dziadkach, a drugie imiona po pradziadkach, ale my raczej cos innego wymyslimy.
Dla chlopca mielismy wymyslone Olaf, ale jak to moja mama stwierdzila, teraz mamy 50%imion mniej do wyboru wiec moze jeszcze poszukamy jakiegos innego imienia. Na pewno chcemy cos miedzynarodowego, zeby w tej Belgii ludzie nie mieli problemow hehe :p :laugh:
 
reklama
Okazalo sie zupelnie przypadkiem, ze imie Aleksander wybiera moj brat dla swojego brzdaca, wiec nici z naszego pomyslu bo oni sa pierwsi (w lutym). Zdecydowalismy, ze jak bedzie chlopczyk to bedzie Hubert a jak dziewczynka to Kamila lub Otylia, choc bardziej do tej pierwszej sie sklaniam :)
 
A My zdecydowanie jesteśmy za MARCINKIEM !!!
Chociaż podoba mi sie też Kacper , ale ich jest tak dużo....I ostatnio w uszko wpada mi Mariusz ale tak ma na imę mój braciszek ....
 
Witaaamy:)
u mnie nastapił bunt:):)..coś przestało mi pasowac imie Mateusz....zakochałam sie w Dominiku:)..Dziewczynka - niezminie Klaudysia:)- noooo... wciąż mw głowie jest też Wiktoria:)...ale wkoło jest duuuuzo małych Wiktorynek:/...
 
u nas dziewczynka bedzie miala na imię Julia...z chlopcem mamy większy dylemat..jesteśmy pomiędzy Arturkiem, Michałem a Karolem...w 17 tyg mialam robione USG i ginka stwierdzila ze to chlop, bo siusiaka ma jak drzewo:))...Myslimy wiec intensywniej nad imieniem dla chlopczyka:))
 
reklama
Megan, mi sie Karolek podoba, takie fajne, a ostatnio sie chyba go duzo nie daje.

tez mielismy problem z wyborem imienia dla chlopca(jakos mniej pomyslow)
obojgu nam sie podobal Stasiu, ale jak w przypadku Oli, tak ma na imie moj brat wiec jak dla mnie to odpada.
koniec koncow wybralismy Olafka....wszyscy mysla, ze przez Lubaszenke, ale NIE hihihi ;)
 
Do góry