reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych pociech!

reklama
My jesli chłopiec to tez obstawiamy Karolka :) chociaż jeszcze nie tak na 100% - może nam się zmienić....A na dziewczynkę to coś nie mamy konkretnego pomysłu :(
 
odswiezam wątek :)- wiele z nas zna już płec swojego Skarbka- wpisałabym na liste czerwcóweczek te, które wiedza już jak ich Malenstwo ma na imię (znają płec:) Prosze o uaktualnianie - bym mogła uzupelnic liste :)- Dziekujemy:)!
 
spoznilam sie, widze, ze Olafek juz dopisany do listy
dzieki :laugh: ;D :laugh:
 
no problem :) nawiasem mówiąc- z meżem walczylismy i nie wiem jakby się to skończyło- gdyby nie córeczka(gdzie byliśmy w miare zgodni- Klaudys)..Ja synka chaiałam Dominika- mąż własnie - Olafka:) i żadne nie chciało odpuscić :D ;D :laugh:
 
Ja jak będzie chłopiec to zdecydowanie DOMINIK a jak dziewczynka to chyba LUIZA ale to nie jest jeszcze na 100%. :)
 
Dominik - ślicniunie imię;)- Też mówilam - ze jak chlopiec to Dominik..no, ale mam Klaudysię...ale ale..moja szwagireka zna już także płec swojego dzidziusia- w lipcu urodzi sie jej - SYNEK - o imieniu Dominik :) jej to pierwsze wnuki(aczekali sie dziadkowie:)- my 4 lata po ślubie..oni 3 :)- i od razu parka:)
 
ja nadal nie znam płci swojej pociechy ale jeśli dziewczynka to Julia zaś co do chłopca to Konrad lub Maciej :) :) :)
 
reklama
Czesc ponownie Dziewczyny :)

Ja jestem zdecydowana na 100% na Wiktorie, tylko mnie moj maz wczoraj zaskoczyl bo stwierdzil ze Wiktoria oczywiscie ze tak tylko pisana przez "V" i sama nie wiem co o tym myslec........?
A jak wy myslicie Victoria czy Wiktoria ? :)

Pozdrawiam
 
Do góry